-20% la achizitii* de min. 220 RON, *cu exceptia Rituals | The Ordinary, necumulabila cu alte oferte. Exclusiv online. Perioada 2-5 februarie 2023. CLICK AICI
*1
*1Ofertă validă până la06/02/2023
Cod articol:
138980
Descriere
Demachiant facial pentru uz zilnic. Curata, inmoaie si calmeaza cu o toleranta excelenta. Pentru toate tipurile de piele, in special cele sensibile.Lotiune de inlocuire pentru combinatia de apa si sapun, care curata si hidrateaza pielea sensibila, ajutand la prevenirea uscarii datorita continutului sau bogat in agenti hidratanti, alfa hidroxi acizi, extract de ovaz si ceramide. Lasa pielea curata, hidratata, confortabila, fara a o face grasa. Ideal pentru curatarea fetei si ca lotiune demachianta. Mentine pH-ul. Nu contine parfumuri sau alcool.
Recomanda
Evaluări (0)
Douglas nu garantează faptul ca recenziile publicate pe Pagina de internet Douglas provin de la consumatorii care au cumpărat sau utilizat produsul respectiv.
Evaluare client pentru "Hidraderm Lapte De Curatare"
Scrieţi o evaluare
Evaluările vor fi activate după verificare.
Avantajele noastre pentru dumneavoastră
Cumpărături expres
Salvaţi datele de utilizator şi setările
Date personale a comenzilor, inclusiv informaţii de livrare
Gestionaţi abonarea la newsletter
Plata securizata
https://www.douglas.ro/p/sesderma-hidraderm-lapte-de-curatare-138980138980Hidraderm Lapte De Curatarehttps://media.douglas.ro/media/image/26/e2/91/8470002507616_0.jpg83.0083.00RONInStockTen/Curățarea tenului/Lapte demachiantDemachiant facial pentru uz zilnic. Curata, inmoaie si calmeaza cu o toleranta excelenta. Pentru toate tipurile de piele, in special cele sensibile.Lotiune de inlocuire pentru combinatia de apa si sapun, care curata si hidrateaza pielea sensibila, ajutand la prevenirea uscarii datorita continutului sau bogat in agenti hidratanti, alfa hidroxi acizi, extract de ovaz si ceramide. Lasa pielea curata, hidratata, confortabila, fara a o face grasa. Ideal pentru curatarea fetei si ca lotiune demachianta. Mentine pH-ul. Nu contine parfumuri sau alcool.Sesderma00add-to-cart0.42 RON * /1 ml200,ml200ml000lapte demachiantIngrijire ten