355,00 RON*
- Cod produs:
- 1056138
- Cadou pentru:
- Zi de nastere
- Clasificare:
- apa parfum
- Nota de start:
- ambroxan, casmir, mosc
- Note de baza:
- bergamota, lavanda, nuca de cocos, orhidee, para, pralina
- Parfum:
- floral, lemnos, oriental
- Produs premiat:
- fara experimente pe animale, fara ftalati, fara paraben, fara silicon, pentru pielea sensibila
- Refill:
- nu
Conectare
December 3, 2023 18:27
Divin
Este divin, miroase scump și persistă toată ziua. Din păcate, se găsește foarte greu, așa că mi-am luat backup. 😁
November 23, 2022 15:11
Este un parfum incantator
Nota de lavanda din deschidere il face, pentru mine, mai masculin initial, dar se duce repede si ramane un miros dulce ciocolata si cocos. E superb si persista 5-6 ore pe pielea mea, iar pe haine mai mult. Recomand daca iti plac parfumurile dulci, iar nota de lavanda se duce repede, lasand pe piele un parfum cremos si confortabil.
November 21, 2022 19:33
Imi place mult
Parfumul miroase a frisca, cocos si praline. Este dulce, cremos si lactonic si il vad potrivit pentru vremea rece. Pe pielea mea rezista cam 8 ore, proiectia este si ea buna. Este un parfum pe care il plac foarte tare!
November 19, 2022 05:00
O surpriză frumoasă
Un Burberry Her EDP mai cald, mai lăptos și mai vanilat, cu un hint de cocos, o minunăție. Nu am încercat varianta inițială a Cloud-ului, însă aceasta e mai mult decât speram. În plus, prețul e incredibil și profitând de reducerea de 30% mi-am cumpărat încă unul. Deși el oricum rezistă foarte mult, mai ales pe haine -zile întregi, îmi place să-l combin cu Spray-ul Cheirosa 68 de la Sol de Janeiro pentru a-i potența aroma de căpșună, pe care o iubesc în Burberry Her.
November 14, 2022 10:43
Exceptional
Un parfum exceptional, miroase super scump, dulce si rafinat. Recomand daca ati mai cumparat de la Ariana si vi se potriveste cu PH-ul pielii