COACH Coach Green Eau de Toilette apa toaleta

Parfumerie barbati

Produsul este momentan indisponibil, am fi bucuroși să vă anunțăm prin e-mail

PROMOȚIE: 25%* reducere la achizitii in APP de min. 500 LEI, *cu exceptia Casamorati, CHANEL, Electimuss London, Armani Beauty, Armani Prive Collection, Jo Malone London, L`Oreal Professionnel, La Mer, L`Occitane, MAC, Mancera, Montale, My Gheisha, Xerjoff, a produselor aflate in categoria Outlet si a produselor deja reduse. EXCLUSIV Online si in APP. Perioada: 26 Ianuarie - 01 Februarie 2026 CLICK AICI *1
PROMOȚIE: 20%* reducere la achizitii de min. 90 LEI, *cu exceptia Casamorati, CHANEL, Electimuss London, Armani Beauty, Armani Prive Collection, Jo Malone London, L`Oreal Professionnel, La Mer, L`Occitane, MAC, Mancera, Montale, My Gheisha, Xerjoff, a produselor aflate in categoria Outlet si a produselor deja reduse. EXCLUSIV Online si in APP. Perioada: 26 Ianuarie - 01 Februarie 2026 CLICK AICI *2
*1 Ofertă validă până la 01/02/26
*2 Ofertă validă până la 01/03/26

Cod produs:
1099768
Descopera cea mai noua aparitie pentru barbati semnata Coach. Apa de toaleta, Coach Green, este inspirata de senzatia relaxanta a evadarilor in mijlocul naturii, este un echilibru intre spiritul urban, plin de viata si apropierea de natura. Apa de toaleta este fructat-lemnoasa si se deschide cu o nota de varf revigoranta de kiwi apetisant si bergamota. Acestea sunt accentuate de note aromatice de rozmarin, ce invaluie muschiul si lemnul de cedru. Flaconul prezinta un gradient verde sofisticat, inspirat de nuantele bogate, pamantii, intalnite in natura si in cojocul de piele de antrenor. Este finisat cu un capac din metal, inspirat de iconica feronerie turnlock a casei, si prezinta un cal si o trasura gravate.
Pulverizati apa de toaleta pe incheieturi si pe zonele de puls ale corpului, gat, in spatele urechii. Reaplicati ori de cate ori simtiti nevoia.
INTERPARFUMS, 10 rue de Solferino, 75007 PARIS
tgaigneur@interparfums.fr

Pericol, Atenţie

Lichid și vapori foarte inflamabili. Poate provoca o reacţie alergică a pielii. Provoacă o iritare gravă a ochilor. Toxic pentru mediul acvatic cu efecte pe termen lung. A se păstra departe de surse de căldură, suprafeţe fierbinţi, scântei, flăcări și alte surse de aprindere. Fumatul interzis. Păstraţi recipientul închis etanș. Luaţi măsuri de precauţie împotriva descărcărilor electrostatice. Evitaţi să inspiraţi praful/fumul/gazul/ceaţa/vaporii/spray-ul. A se utiliza numai în aer liber sau în spaţii bine ventilate. Evitaţi dispersarea în mediu. Consultaţi medicul. Introduceţi în apă rece [sau acoperiţi cu o compresă umedă]. Scoateţi lentilele de contact, dacă este cazul și dacă acest lucru se poate face cu ușurinţă. Continuaţi să clătiţi. Clătiţi cu atenţie cu apă, timp de mai multe minute. .

0 din 0 recenzii

Lasă o recenzie!

Împărtășește părerea ta cu alți clienți.

Excelent

Foarte bine

Bun

acceptabilă

nesatisfăcător