Douglas Make-up Mono Eyeshadow Iridescent fard pleoape

Machiaj ochi
Glorious Glorious
Azure Aura Azure Aura Charm Whisper Charm Whisper Glorious Glorious Midnight Muse Midnight Muse
1.8 g

37,00 RON*

20,56 RON* / 1 g, Pretul include TVA
LIVRARE GRATUITA
Stoc epuizat online
+ 18 puncte

Produsul este momentan indisponibil, am fi bucuroși să vă anunțăm prin e-mail

PROMOȚIE: 25%* reducere la achizitii in APP de min. 500 LEI, *cu exceptia Casamorati, CHANEL, Electimuss London, Armani Beauty, Armani Prive Collection, Jo Malone London, L`Oreal Professionnel, La Mer, L`Occitane, MAC, Mancera, Montale, My Gheisha, Xerjoff, a produselor aflate in categoria Outlet si a produselor deja reduse. EXCLUSIV Online si in APP. Perioada: 26 Ianuarie - 01 Februarie 2026 CLICK AICI *1
PROMOȚIE: 20%* reducere la achizitii de min. 90 LEI, *cu exceptia Casamorati, CHANEL, Electimuss London, Armani Beauty, Armani Prive Collection, Jo Malone London, L`Oreal Professionnel, La Mer, L`Occitane, MAC, Mancera, Montale, My Gheisha, Xerjoff, a produselor aflate in categoria Outlet si a produselor deja reduse. EXCLUSIV Online si in APP. Perioada: 26 Ianuarie - 01 Februarie 2026 CLICK AICI *2
*1 Ofertă validă până la 01/02/26
*2 Ofertă validă până la 01/03/26

Cod produs:
1131801
Anti-age:
20+, 30+, 40+, 50+, adolescent
Cadou pentru:
Pasti
Consistenta:
pudra
Efect:
Sclipitoare, matase, matasos, satin, sclipici
Opacitate:
mediu
Produs premiat:
Vegetarian, fara acetona, fara miros, fara silicon, fara ulei de palmier
Proprietate:
foarte pigmentat, subliniind
Tip piele:
toate tipurile de piele
Mono Eyeshadow Iridescent din colectia Douglas combina o textura luxoasa cu o acoperire intensa. Fardul de ochi evoca un finisaj stralucitor si este un must-have pentru look-uri elegante de farduri de ochi. Cu ambalajul sau la indemana, este, de asemenea, un companion de frumusete excelent pentru calatorii. Fie pentru un machiaj natural de zi cu zi, fie pentru look-uri glamour - acest fard de ochi va va pune ochii in centrul atentiei!
Aplicati fardul de ochi pe pleoape cu degetele sau cu o pensula.De asemenea, il puteti combina cu alte culori.
MICA, CI 77891, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, MAGNESIUM STEARATE, GLYCERYL CAPRYLATE, CI 77491, CI 77492, TOCOPHEROL, TIN OXIDE, ORYZA SATIVA STARCH, LAUROYL LYSINE, SILICA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CI 77499.
DOUGLAS COSMETICS GMBH - Luise-Rainer-Str. 7-11, 40235 DÜSSELDORF, GERMANY
info-douglascosmetics@douglas.de

0 din 0 recenzii

Lasă o recenzie!

Împărtășește părerea ta cu alți clienți.

Excelent

Foarte bine

Bun

acceptabilă

nesatisfăcător