Adaugă la lista de dorințe
Elimină din lista de dorințe
Produsul este momentan indisponibil, am fi bucuroși să vă anunțăm prin e-mail
PROMOȚIE:
25%* reducere la achizitii de min. 250 LEI din categoria PARFUMURI, *cu exceptia brandurilor Casamorati, CHANEL, Electimuss London, Armani Beauty, Armani Prive Collection, Jo Malone London, L`Oreal Professionnel, La Mer, L`Occitane, MAC, Mancera, Montale, My Gheisha, Elemis, Xerjoff, a produselor aflate in categoria Outlet si a celor deja reduse. Necumulabila cu alte promotii. Exclusiv online si in APP. Perioada: 16 - 24 Februarie 2026. CLICK AICI
*1
*1
Ofertă validă până la
24/02/26
- Cod produs:
- 1269076
Soleil Neige de la TOM FORD este inspirat de soarele stralucitor de iarna, varfurile acoperite de zapada si aerul curat de munte. Apa de parfum luxoasa surprinde atmosfera palpitanta a unei zile pe partie, care se transforma seara intr-o ambianta confortabila de après-ski. Notele citrice se imbina cu flori albe pretioase – un amestec revigorant care trezeste simturile. Nuantele delicate de mosc ofera creatiei o nota de caldura. Cu aromele sale proaspete si senzuale, TOM FORD ne poarta intr-o lume de iarna spectaculoasa, care evoca un sentiment de libertate fara limite.
Pulverizati o data sau de doua ori pe zonele dorite. Nu frecati parfumul pe piele, deoarece acest lucru poate modifica evolutia notelor parfumate.
Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water Aqua Eau, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citral, Coumarin, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Eugenol, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Bht, Benzoic Acid
Whitman LBS NV - Nijverheidstraat 15 - 2260 Oevel - BE
contactmanufacturer@elcompanies.com
Conectare