Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație. Aceeași pasiune pentru beauty.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
bareMinerals
Machiaj
Buze
bareMinerals - Rujuri
bareMinerals - Rujuri3
rezultate
bareMinerals - Rujuri
(3)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Nuanta
Responsabilitate
Formula
Promotii
Ruj pentru Unisex bareMinerals Mineralist Lipstick Memory
bareMinerals
Mineralist
Lipstick
Ruj
163,00 RON
3.6 g (45,28 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
+12
Mai multe culori disponibile
Ruj pentru Unisex bareMinerals Mineralist Comfort Matte Brave
bareMinerals
Mineralist
Comfort Matte
Ruj
157,00 RON
3.7 ml (42,43 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
+8
Mai multe culori disponibile
Culoare buze pentru Unisex bareMinerals GEN NUDE Dew in One BERRY ME IN MERLOT
bareMinerals
GEN NUDE Dew in One
Culoare buze
149,00 RON
4.5 g (33,11 RON / 1 g)
NOU
+2
Mai multe culori disponibile