Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație. Aceeași pasiune pentru beauty.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
CHANEL
Ten
Ingrijirea buzelor
CHANEL - Ser pentru buze
CHANEL - Ser pentru buze3
rezultate
CHANEL - Ser pentru buze
(3)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Nuanta
Promotii
Tip de piele
Ingrijire anti-imbatranire pentru Unisex CHANEL LE LIFT LE LIFT LIP AND CONTOUR CARE 15 g
CHANEL
LE LIFT
LE LIFT LIP AND CONTOUR CARE
Ingrijire anti-imbatranire
475,00 RON
15 g (31,67 RON / 1 g)
Ser pentru buze pentru Unisex CHANEL HYDRA BEAUTY MICRO SÉRUM LÈVRES FRAIS
CHANEL
HYDRA BEAUTY
MICRO SÉRUM LÈVRES
Ser pentru buze
328,00 RON
11 ml (29,82 RON / 1 ml)
Ser pentru buze pentru Unisex CHANEL HYDRA BEAUTY MICRO SÉRUM LÈVRES 11 ml
CHANEL
HYDRA BEAUTY
MICRO SÉRUM LÈVRES
Ser pentru buze
328,00 RON
11 ml (29,82 RON / 1 ml)
Revine în curând