Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație. Aceeași pasiune pentru beauty.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
Chopard
Chopard - Parfum
Chopard - Parfum9
rezultate
Chopard - Parfum
(9)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Parfum
Responsabilitate
Formula
Promotii
Cadou pentru
Apa de parfum pentru Femei Chopard Love Love Chopard Eau de Parfum 100 ml
Chopard
Love
Love Chopard Eau de Parfum
Apa de parfum
689,00 RON
100 ml (6,89 RON / 1 ml)
+2
Variante disponibile
Dimensiuni suplimentare
Set parfumuri pentru Femei Chopard Set 1 bucată
Chopard
Set
Set parfumuri
160,00 RON
1 Bucată (160,00 RON / 1 pieces)
NOU
Set parfumuri pentru Femei Chopard EDP + Shower Gel Set 1 Stk.
Chopard
EDP + Shower Gel Set
Set parfumuri
160,00 RON
1 Bucată (160,00 RON / 1 pieces)
NOU
Apa de Toaleta pentru Unisex Chopard Pink 30 ml
Chopard
Pink
Apa de Toaleta
160,00 RON
30 ml (5,33 RON / 1 ml)
NOU
Apa de parfum pentru Femei Chopard 30 ml
Chopard
Apa de parfum
160,00 RON
30 ml (5,33 RON / 1 ml)
NOU
Apa de parfum pentru Femei Chopard Imperiale Iris Malika Eau de Parfum 100 ml
Chopard
Imperiale Iris Malika Eau de Parfum
Apa de parfum
639,00 RON
100 ml (6,39 RON / 1 ml)
Apa de parfum pentru Femei Chopard Malaki Rose Eau de Parfum 80 ml
Chopard
Malaki Rose Eau de Parfum
Apa de parfum
627,00 RON
80 ml (7,84 RON / 1 ml)
Apa de parfum pentru Unisex Chopard Cedar Malaki Eau de Parfum 80 ml
Chopard
Cedar Malaki Eau de Parfum
Apa de parfum
639,00 RON
80 ml (7,99 RON / 1 ml)
Revine în curând
Apa de parfum pentru Unisex Chopard Malaki Oud Eau de Parfum 80 ml
Chopard
Malaki Oud Eau de Parfum
Apa de parfum
639,00 RON
80 ml (7,99 RON / 1 ml)
Disponibil în curând