Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație. Aceeași pasiune pentru beauty.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
Collistar
Par
Collistar - Ingrijire Par
Collistar - Ingrijire Par17
rezultate
Collistar - Ingrijire Par
(17)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Beneficii
Responsabilitate
Formula
Promotii
Tip de par
Sampon pentru Unisex Collistar Attivi Puri Collagen Shampoo 250 ml
Collistar
Attivi Puri
Collagen Shampoo
Sampon
PRP
107,00 RON
99,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
107,00 RON
250 ml (0,40 RON / 1 ml)
Sampon pentru Unisex Collistar Attivi Puri Hyaluronic Acid Shampoo 250 ml
Collistar
Attivi Puri
Hyaluronic Acid Shampoo
Sampon
107,00 RON
250 ml (0,43 RON / 1 ml)
Spray protectie par solar pentru Femei Collistar Protective Oil Spray For Coloured Hair 100 ml
Collistar
Protective Oil Spray For Coloured Hair
Spray protectie par solar
137,00 RON
100 ml (1,37 RON / 1 ml)
Sampon pentru Femei Collistar Attivi Puri Shampoo Phyto-Keratin Intensiv Restructurant 250 ml
Collistar
Attivi Puri
Shampoo Phyto-Keratin Intensiv Restructurant
Sampon
PRP
107,00 RON
99,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
107,00 RON
250 ml (0,40 RON / 1 ml)
Sampon uscat pentru Unisex Collistar Niacinamid
Collistar
Niacinamid
Sampon uscat
126,00 RON
150 ml (0,84 RON / 1 ml)
NOU
Ser pentru par pentru Unisex Collistar Attivi Puri Collagen Serum 100 ml
Collistar
Attivi Puri
Collagen Serum
Ser pentru par
170,00 RON
100 ml (1,70 RON / 1 ml)
Balsam de par pentru Unisex Collistar Attivi Puri Collagen Conditioner 200 ml
Collistar
Attivi Puri
Collagen Conditioner
Balsam de par
160,00 RON
200 ml (0,80 RON / 1 ml)
Masca pentru par pentru Femei Collistar Attivi Puri Phyto-Keratin Mask Intensive Restructuring 200 ml
Collistar
Attivi Puri
Phyto-Keratin Mask Intensive Restructuring
Masca pentru par
160,00 RON
200 ml (0,80 RON / 1 ml)
Tratament pentru par pentru Unisex Collistar Attivi Puri Peptides Lotion 15 ml
Collistar
Attivi Puri
Peptides Lotion
Tratament pentru par
263,00 RON
15 ml (17,53 RON / 1 ml)
Ulei pentru par pentru Femei Collistar Attivi Puri Phyto-Keratin Oil Restructuring Nourishing 100 ml
Collistar
Attivi Puri
Phyto-Keratin Oil Restructuring Nourishing
Ulei pentru par
170,00 RON
100 ml (1,70 RON / 1 ml)
Peeling pentru scalp pentru Unisex Collistar EXFOLIANT CU NIACINAMIDĂ 250 ml
Collistar
EXFOLIANT CU NIACINAMIDĂ
Peeling pentru scalp
190,00 RON
250 ml (0,76 RON / 1 ml)
NOU
Gel de dus si par pentru Unisex Collistar SHOWER 250 ml
Collistar
SHOWER
Gel de dus si par
190,00 RON
250 ml (0,76 RON / 1 ml)
NOU
Gel de dus si par pentru Unisex Collistar ACQUA VETIVER 250 ml
Collistar
ACQUA VETIVER
Gel de dus si par
190,00 RON
250 ml (0,76 RON / 1 ml)
NOU
Masca pentru par pentru Unisex Collistar Attivi Puri Vitamina C Mask Brightening Revitalizing 200 ml
Collistar
Attivi Puri
Vitamina C Mask Brightening Revitalizing
Masca pentru par
160,00 RON
200 ml (0,80 RON / 1 ml)
Sampon pentru Unisex Collistar Attivi Puri Vitamina C Shampoo Brightening Revitalizing 250 ml
Collistar
Attivi Puri
Vitamina C Shampoo Brightening Revitalizing
Sampon
PRP
107,00 RON
99,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
107,00 RON
250 ml (0,40 RON / 1 ml)
Balsam de par pentru Unisex Collistar Attivi Puri Hyaluronic Acid Liquid Conditioner 200 ml
Collistar
Attivi Puri
Hyaluronic Acid Liquid Conditioner
Balsam de par
160,00 RON
200 ml (0,80 RON / 1 ml)
Masca pentru par pentru Femei Collistar Attivi Puri Phyto-Keratin Pre-Shampoo Intensie Restructuring 100 ml
Collistar
Attivi Puri
Phyto-Keratin Pre-Shampoo Intensie Restructuring
Masca pentru par
170,00 RON
100 ml (1,70 RON / 1 ml)