Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație. Aceeași pasiune pentru beauty.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
KORRES
KORRES - Corp
KORRES - Corp15
rezultate
KORRES - Corp
(15)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Responsabilitate
Formula
Promotii
Tip de piele
Ulei de corp pentru Unisex KORRES Ulei nutritiv 3 în 1 cu măsline 100 ml
KORRES
Ulei nutritiv 3 în 1 cu măsline
Ulei de corp
221,00 RON
100 ml (2,21 RON / 1 ml)
NOU
Crema de corp pentru Unisex KORRES Olive & Pomegranate 200 ml
KORRES
Olive & Pomegranate
Crema de corp
145,00 RON
200 ml (0,73 RON / 1 ml)
NOU
Crema de maini pentru Unisex KORRES Almond Oil & Vitamin C Anti-Spot SPF 15 75 ml
KORRES
Almond Oil & Vitamin C Anti-Spot SPF 15
Crema de maini
114,00 RON
75 ml (1,52 RON / 1 ml)
NOU
Cremă de protecție solară pentru corp pentru Unisex KORRES Cremă de protecție solară pentru față SPF50 50 ml
KORRES
Cremă de protecție solară pentru față SPF50
Cremă de protecție solară pentru corp
187,00 RON
50 ml (3,74 RON / 1 ml)
NOU
Ulei de corp pentru Unisex KORRES Ulei uscat bronzant Aegan Bronze SPF 20 150 ml
KORRES
Ulei uscat bronzant Aegan Bronze SPF 20
Ulei de corp
196,00 RON
150 ml (1,31 RON / 1 ml)
NOU
Gel de dus pentru Bărbați KORRES Athenian Grooming Hair & Body 250 ml
KORRES
Athenian Grooming
Hair & Body
Gel de dus
119,00 RON
250 ml (0,48 RON / 1 ml)
NOU
Spray solar pentru Unisex KORRES Spray de protecție solară confortabil pentru copii, pentru față și corp, SPF 50 150 ml
KORRES
Spray de protecție solară confortabil pentru copii, pentru față și corp, SPF 50
Spray solar
199,00 RON
150 ml (1,33 RON / 1 ml)
NOU
Cremă de protecție solară pentru corp pentru Unisex KORRES pentru față SPF50
KORRES
pentru față SPF50
Cremă de protecție solară pentru corp
174,00 RON
50 ml (3,48 RON / 1 ml)
NOU
Crema de maini pentru Unisex KORRES OLIVE & SEA SALT 75 ml
KORRES
OLIVE & SEA SALT
Crema de maini
114,00 RON
75 ml (1,52 RON / 1 ml)
NOU
Lotiune pentru corp pentru Unisex KORRES OLIVE ROSEMARY FLOWER
KORRES
OLIVE ROSEMARY FLOWER
Lotiune pentru corp
145,00 RON
200 ml (0,73 RON / 1 ml)
NOU
Lotiune pentru corp pentru Unisex KORRES Olive Fig 200 ml
KORRES
Olive Fig
Lotiune pentru corp
145,00 RON
200 ml (0,73 RON / 1 ml)
NOU
Cremă de protecție solară pentru corp pentru Unisex KORRES RED GRAPE Fond de ten colorat SPF50 Anti-îmbătrânire + Anti-pete întunecate 50 ml
KORRES
RED GRAPE Fond de ten colorat SPF50 Anti-îmbătrânire + Anti-pete întunecate
Cremă de protecție solară pentru corp
257,00 RON
50 ml (5,14 RON / 1 ml)
NOU
after sun corp pentru Unisex KORRES ALOE VERA AFTER SUN Lapte hidratant pentru corp 150 ml
KORRES
ALOE VERA AFTER SUN Lapte hidratant pentru corp
after sun corp
167,00 RON
150 ml (1,11 RON / 1 ml)
NOU
Crema de corp pentru Unisex KORRES OLIVE & SEA SALT 200 ml
KORRES
OLIVE & SEA SALT
Crema de corp
145,00 RON
200 ml (0,73 RON / 1 ml)
NOU
after sun corp pentru Unisex KORRES Gel răcoritor după expunerea la soare 150 ml
KORRES
Gel răcoritor după expunerea la soare
after sun corp
167,00 RON
150 ml (1,11 RON / 1 ml)
NOU