Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație.Serviciul clienți este indisponibil între 12:00–15:00.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
Redken
Redken - Styling
Redken - Styling11
rezultate
Redken - Styling
(11)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Beneficii
Responsabilitate
Formula
Promotii
Spray termoprotectie pentru Unisex Redken Touchable Texture 200 ml
Redken
Touchable Texture
Spray termoprotectie
180,00 RON
200 ml (0,90 RON / 1 ml)
NOU
Ceara pentru par pentru Unisex Redken Styling Cream Pomade 100 ml
Redken
Styling
Cream Pomade
Ceara pentru par
124,00 RON
100 ml (1,24 RON / 1 ml)
Spray de păr pentru Femei Redken Styling Refreshing Curl Mist 250 ml
Redken
Styling
Refreshing Curl Mist
Spray de păr
233,00 RON
250 ml (0,93 RON / 1 ml)
NOU
Gel de par pentru Unisex Redken Styling Max Sculpting Gel
Redken
Styling
Max Sculpting Gel
Gel de par
180,00 RON
250 ml (0,72 RON / 1 ml)
NOU
Spray de păr pentru Unisex Redken Styling Quick Dry 400 ml
Redken
Styling
Quick Dry
Spray de păr
180,00 RON
400 ml (0,45 RON / 1 ml)
NOU
Pudra pentru volum pentru Unisex Redken Styling Powder Grip 7 g
Redken
Styling
Powder Grip
Pudra pentru volum
180,00 RON
7 g (25,71 RON / 1 g)
NOU
Spray de păr pentru Unisex Redken Styling Root Tease 250 ml
Redken
Styling
Root Tease
Spray de păr
180,00 RON
250 ml (0,72 RON / 1 ml)
NOU
Spray de păr pentru Unisex Redken Styling Max Hold 300 ml
Redken
Styling
Max Hold
Spray de păr
180,00 RON
300 ml (0,60 RON / 1 ml)
NOU
Spray de păr pentru Unisex Redken Styling Root Lifter 300 ml
Redken
Styling
Root Lifter
Spray de păr
180,00 RON
300 ml (0,60 RON / 1 ml)
NOU
Spray de păr pentru Unisex Redken Styling Strong Hold 400 ml
Redken
Styling
Strong Hold
Spray de păr
180,00 RON
400 ml (0,45 RON / 1 ml)
NOU
Ceara pentru par pentru Bărbați Redken Styling Clay Pomade 100 ml
Redken
Styling
Clay Pomade
Ceara pentru par
124,00 RON
100 ml (1,24 RON / 1 ml)