Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație.Serviciul clienți este indisponibil între 12:00–15:00.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
TOM FORD
TOM FORD - Soleil Neige
TOM FORD - Soleil Neige11
rezultate
TOM FORD - Soleil Neige
(11)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Nuanta
Beneficii
Responsabilitate
Formula
Promotii
Parfum
Cadou pentru
Apa de parfum pentru Unisex TOM FORD Soleil Neige 100 ml
TOM FORD
Soleil Neige
Apa de parfum
1.119,00 RON
100 ml (11,19 RON / 1 ml)
+2
Variante disponibile
Dimensiuni suplimentare
Fard de pleoape pentru Unisex TOM FORD Soleil Neige Soleil Eye Color Quad HONEYMOON
TOM FORD
Soleil Neige
Soleil Eye Color Quad
Fard de pleoape
475,00 RON
7.2 g (65,97 RON / 1 g)
+1
Mai multe culori disponibile
Ruj pentru Femei TOM FORD Soleil Neige Ultra-Shine Lip Color Nude Coast
TOM FORD
Soleil Neige
Ultra-Shine Lip Color
Ruj
309,00 RON
3.3 g (93,64 RON / 1 g)
+5
Mai multe culori disponibile
Balsam de buze pentru Unisex TOM FORD Soleil Neige Lip Balm Getaway
TOM FORD
Soleil Neige
Lip Balm
Balsam de buze
198,00 RON
2.8 g (70,71 RON / 1 g)
+3
Mai multe culori disponibile
Ulei de corp pentru Unisex TOM FORD Soleil Neige Soleil Neige Shimmering Body Oil 100 g
TOM FORD
Soleil Neige
Soleil Neige Shimmering Body Oil
Ulei de corp
PRP
585,00 RON
438,75 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
585,00 RON
100 g (4,39 RON / 1 g)
Bronzer pentru Unisex TOM FORD Soleil Neige Soleil Bronzing Powder IBIZA
TOM FORD
Soleil Neige
Soleil Bronzing Powder
Bronzer
325,00 RON
12.5 g (26,00 RON / 1 g)
Iluminator pentru Unisex TOM FORD Soleil Neige Soleil Glow Highlighter ANTIGUA
TOM FORD
Soleil Neige
Soleil Glow Highlighter
Iluminator
325,00 RON
8 g (40,63 RON / 1 g)
Spray de corp pentru Unisex TOM FORD Soleil Neige Signature Soleil Neige All Over 150 ml
TOM FORD
Soleil Neige
Signature Soleil Neige All Over
Spray de corp
269,00 RON
150 ml (1,79 RON / 1 ml)
Ulei pentru buze pentru Unisex TOM FORD Soleil Neige Soleil Hydrating BARE BEACH
TOM FORD
Soleil Neige
Soleil Hydrating
Ulei pentru buze
225,00 RON
6 ml (37,50 RON / 1 ml)
Gloss de buze pentru Unisex TOM FORD Soleil Neige Soleil Tinted Lip Glow SUNSET GLOW
TOM FORD
Soleil Neige
Soleil Tinted Lip Glow
Gloss de buze
235,00 RON
6 ml (39,17 RON / 1 ml)
+5
Mai multe culori disponibile
Fard obraji pentru Unisex TOM FORD Soleil Neige Soleil Golden Hour Crème 02 BICOASTAL
TOM FORD
Soleil Neige
Soleil Golden Hour Crème
Fard obraji
195,00 RON
6 ml (32,50 RON / 1 ml)
+3
Mai multe culori disponibile