Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație. Aceeași pasiune pentru beauty.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
Valentino
Parfum
Parfumerie unisex
Valentino - Parfum unisex
Valentino - Parfum unisex6
rezultate
Valentino - Parfum unisex
(6)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Parfum
Responsabilitate
Promotii
Apa de parfum pentru Femei Valentino Vendetta Donna 90 ml
Valentino
Vendetta
Donna
Apa de parfum
920,00 RON
90 ml (10,22 RON / 1 ml)
NOU
+3
Variante disponibile
Dimensiuni suplimentare
Apa de parfum pentru Bărbați Valentino Vendetta Uomo 90 ml
Valentino
Vendetta
Uomo
Apa de parfum
790,00 RON
90 ml (8,78 RON / 1 ml)
NOU
+3
Variante disponibile
Dimensiuni suplimentare
Spray de corp pentru Bărbați Valentino Born In Roma Uomo Born in Roma Green Stravaganza Uomo Eau de Toilette 100 ml
Valentino
Born In Roma Uomo
Born in Roma Green Stravaganza Uomo Eau de Toilette
Spray de corp
PRP
729,00 RON
643,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
593,00 RON
100 ml (6,43 RON / 1 ml)
+2
Variante disponibile
Dimensiuni suplimentare
Spray de corp pentru Femei Valentino Born In Roma Donna Born in Roma Green Stravaganza Donna Eau de Parfum 100 ml
Valentino
Born In Roma Donna
Born in Roma Green Stravaganza Donna Eau de Parfum
Spray de corp
PRP
925,00 RON
817,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
721,50 RON
100 ml (8,17 RON / 1 ml)
+3
Variante disponibile
Dimensiuni suplimentare
Apa de parfum pentru Unisex Valentino Valentina Valentina Pour Elle Eau de Parfum 100 ml
Valentino
Valentina
Valentina Pour Elle Eau de Parfum
Apa de parfum
863,00 RON
100 ml (8,63 RON / 1 ml)
Set parfumuri pentru Unisex Valentino Born In Roma Donna Born In Roma Donna Green Stravaganza Eau de Parfum Gift Set 1 buc.
Valentino
Born In Roma Donna
Born In Roma Donna Green Stravaganza Eau de Parfum Gift Set
Set parfumuri
693,00 RON
1 Bucată (693,00 RON / 1 pieces)