Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație. Aceeași pasiune pentru beauty.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
Weleda
Ten
Weleda - Ingrijirea tenului
Weleda - Ingrijirea tenului14
rezultate
Weleda - Ingrijirea tenului
(14)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Beneficii
Responsabilitate
Formula
Promotii
Tip de piele
Cadou pentru
Set pentru ingrijirea faciala pentru Unisex Cell Longevity Super Anti-Aging 1 bucată
Cell Longevity
Super Anti-Aging
Set pentru ingrijirea faciala
352,00 RON
1 Bucată (352,00 RON / 1 pieces)
NOU
Set pentru ingrijirea faciala pentru Unisex Weleda Iconic Care Geschenkset 1 bucată
Weleda
Iconic Care Geschenkset
Set pentru ingrijirea faciala
166,00 RON
1 Bucată (166,00 RON / 1 pieces)
NOU
Crema de noapte pentru Femei Weleda Wild Rose Tratament de noapte cu efect de netezire „ Wildrose ” și ceai alb 40 ml
Weleda
Wild Rose
Tratament de noapte cu efect de netezire „ Wildrose ” și ceai alb
Crema de noapte
117,00 RON
40 ml (2,93 RON / 1 ml)
NOU
Crema de noapte pentru Femei Weleda Gențiană albastră și floarea de munte
Weleda
Gențiană albastră și floarea de munte
Crema de noapte
161,00 RON
40 ml (4,03 RON / 1 ml)
NOU
Crema de noapte pentru Unisex Weleda Tratament nutritiv de noapte 40 ml
Weleda
Tratament nutritiv de noapte
Crema de noapte
117,00 RON
40 ml (2,93 RON / 1 ml)
NOU
Crema de zi pentru Unisex Weleda Cremă nutritivă de zi 40 ml
Weleda
Cremă nutritivă de zi
Crema de zi
111,00 RON
40 ml (2,78 RON / 1 ml)
NOU
Ulei pentru fata pentru Unisex Weleda Ultra Protect & Lift Oil Elixir 30 ml
Weleda
Ultra Protect & Lift Oil Elixir
Ulei pentru fata
327,00 RON
30 ml (10,90 RON / 1 ml)
Set pentru ingrijirea faciala pentru Unisex Weleda Hydra Glow 1 bucată
Weleda
Hydra Glow
Set pentru ingrijirea faciala
271,00 RON
1 Bucată (271,00 RON / 1 pieces)
Crema de fata pentru Unisex Weleda Hydra Glow Power Moisturizer 50 ml
Weleda
Hydra Glow Power Moisturizer
Crema de fata
271,00 RON
50 ml (5,42 RON / 1 ml)
Crema de noapte pentru Unisex Weleda Ultra Protect & Lift 50 ml
Weleda
Ultra Protect & Lift
Crema de noapte
327,00 RON
50 ml (6,54 RON / 1 ml)
Crema de zi pentru Unisex Weleda Ultra Protect & Lift 50 ml
Weleda
Ultra Protect & Lift
Crema de zi
296,00 RON
50 ml (5,92 RON / 1 ml)
Crema de zi pentru Unisex Weleda Super Anti-Aging Youth-Boosting 50 ml
Weleda
Super Anti-Aging Youth-Boosting
Crema de zi
352,00 RON
50 ml (7,04 RON / 1 ml)
Crema de noapte pentru Unisex Weleda Super Anti-Aging Youth-Boosting 50 ml
Weleda
Super Anti-Aging Youth-Boosting
Crema de noapte
383,00 RON
50 ml (7,66 RON / 1 ml)
Crema de fata pentru Unisex Weleda Gel Dus & Sampon Mint 150 ml
Weleda
Gel Dus & Sampon Mint
Crema de fata
PRP
45,00 RON
32,90 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
32,90 RON
150 ml (0,22 RON / 1 ml)