Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație. Aceeași pasiune pentru beauty.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
Weleda
Ten
Weleda - Ser pentru fata
Weleda - Ser pentru fata6
rezultate
Weleda - Ser pentru fata
(6)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Beneficii
Responsabilitate
Promotii
Tip de piele
Ser anti-imbatranire pentru Unisex Weleda Ultra Protect & Lift Double Serum 50 ml
Weleda
Ultra Protect & Lift Double Serum
Ser anti-imbatranire
439,00 RON
50 ml (8,78 RON / 1 ml)
Ser anti-imbatranire pentru Unisex Weleda Super Anti-Aging Double Serum 50 ml
Weleda
Super Anti-Aging Double Serum
Ser anti-imbatranire
495,00 RON
50 ml (9,90 RON / 1 ml)
Ser anti-imbatranire pentru Unisex Weleda Hydra Glow Skin Renewing 30 ml
Weleda
Hydra Glow Skin Renewing
Ser anti-imbatranire
271,00 RON
30 ml (9,03 RON / 1 ml)
Ser cu acid hialuronic pentru Unisex Weleda Hydra Glow 30 ml
Weleda
Hydra Glow
Ser cu acid hialuronic
271,00 RON
30 ml (9,03 RON / 1 ml)
Ser iluminator pentru Unisex Weleda Hydra Glow Perfect Glow Drops 15 ml
Weleda
Hydra Glow Perfect Glow Drops
Ser iluminator
189,00 RON
15 ml (12,60 RON / 1 ml)
Ser anti-imbatranire pentru Unisex Weleda Overnight Repair 20 ml
Weleda
Overnight Repair
Ser anti-imbatranire
408,00 RON
20 ml (20,40 RON / 1 ml)