Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație.Serviciul clienți este indisponibil între 12:00–15:00.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
Parfum
✔️ comandă online | DOUGLAS
✔️ comandă online | DOUGLAS7
rezultate
✔️ comandă online | DOUGLAS
(7)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Parfum
Responsabilitate
Formula
Promotii
Cadou pentru
Apa de parfum pentru Unisex TOM FORD Private Blend Fragrances Lost Cherry Eau de Parfum 30 ml
TOM FORD
Private Blend Fragrances
Lost Cherry Eau de Parfum
Apa de parfum
1.145,00 RON
30 ml (38,17 RON / 1 ml)
+2
Variante disponibile
Dimensiuni suplimentare
Apa de parfum pentru Unisex Jimmy Choo I Want Choo Forever Eau de Parfum 40 ml
Jimmy Choo
I Want Choo
Forever Eau de Parfum
Apa de parfum
PRP
309,00 RON
216,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
309,00 RON
40 ml (5,40 RON / 1 ml)
+2
Variante disponibile
Dimensiuni suplimentare
Apa de parfum pentru Femei K&Q by Dolce&Gabbana Q 30 ml
Dolce&Gabbana
K&Q by Dolce&Gabbana
Q
Apa de parfum
PRP
469,00 RON
279,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
309,00 RON
30 ml (9,30 RON / 1 ml)
+2
Variante disponibile
Dimensiuni suplimentare
Apa de Toaleta pentru Femei Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Toilette 50 ml
Guerlain
La Petite Robe Noire
Eau de Toilette
Apa de Toaleta
573,00 RON
50 ml (11,46 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
+2
Variante disponibile
Dimensiuni suplimentare
Apa de parfum pentru Femei K&Q by Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Q Eau de Parfum Intense 100 ml
Dolce&Gabbana
K&Q by Dolce&Gabbana
Dolce&Gabbana Q Eau de Parfum Intense
Apa de parfum
1.006,00 RON
100 ml (10,06 RON / 1 ml)
+2
Variante disponibile
Dimensiuni suplimentare
Apa de parfum pentru Femei XERJOFF Casamorati Gran Ballo Eau de Parfum 30 ml
XERJOFF
Casamorati
Gran Ballo Eau de Parfum
Apa de parfum
600,00 RON
30 ml (20,00 RON / 1 ml)
+1
Variantă disponibilă
Dimensiuni suplimentare
Spray de corp pentru Unisex TOM FORD Private Blend Electric Cherry All Over 150 ml
TOM FORD
Private Blend Electric Cherry All Over
Spray de corp
519,00 RON
150 ml (3,46 RON / 1 ml)