
NOU
REVOLUTION Mascara BIG LASH FIERCE
Mascara
55,00 RON
CHERRY CODED
6,11 RON / 1 g
Prețul include TVANr. articol1290498
Finishnatural
Proprietatiofera volum, amplifica volumul, rezistenta indelungata
Tip produstub
Zona de aplicaregene, fata
Varsta20+
Revolution Big Lash Mascara oferă volum spectaculos și culoare intensă încă de la prima aplicare, pentru gene cu un efect impresionant din orice unghi. Formula sa ușoară este combinată cu o perie XXL din fibre, special concepută pentru a îmbrăca fiecare geană de la rădăcină până la vârf, oferind acoperire completă, alungire vizibilă și volum maxim, fără a încărca genele.Peria cu efect 360° separă și definește fiecare geană, în timp ce formula cu uscare rapidă permite aplicarea facilă și construirea intensității dorite. Fie că îți dorești un machiaj discret pentru zi sau un look dramatic și expresiv, mascara oferă culoare construibilă și un finisaj impecabil, menținând în același timp o senzație ușoară și confortabilă pe gene pe tot parcursul purtării.
Contact producător
Revolution Beauty Cosmetics Ltd
Alexandra House, The Sweepstakes, Ballsbridge
D04 C7H Dublin
Ireland
help@revolutionbeauty.com
Aplicați mascara pe genele curate, pornind de la rădăcină și glisând peria XXL din fibre către vârfuri, cu mișcări ușoare în zigzag pentru a separa și a acoperi uniform fiecare geană. Pentru un efect natural, aplicați un singur strat, iar pentru mai multă lungime, volum și intensitate, adăugați straturi suplimentare înainte ca formula să se usuce complet. Utilizați vârful periei pentru a defini genele din colțurile interne și externe ale ochilor, precum și genele inferioare, obținând un efect de volum 360° și un look spectaculos din orice unghi.
AQUA (WATER, EAU), STEARIC ACID, ACRYLATES COPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX, CIRE MICROCRISTALLINE), COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX, SILICA, POLYETHYLENE, AMINOMETHYL PROPANOL, DECYL GLUCOSIDE, VP/EICOSENE COPOLYMER, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, PEG-100 STEARATE, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CI 77266 [NANO].
- Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
- Livrare gratuită la comenzi de min. 199 RON
- 2 Eșantioane gratuite la comenzi de min. 199 RON ¹
