Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație. Aceeași pasiune pentru beauty.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
Dr. Barbara Sturm
Dr. Barbara Sturm - Ten
Dr. Barbara Sturm - Ten48
rezultate
Dr. Barbara Sturm - Ten
(48)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Nuanta
Beneficii
Responsabilitate
Formula
Promotii
Tip de piele
Cadou pentru
Set pentru ingrijirea faciala pentru Unisex Dr. Barbara Sturm The Niche Kit The Niche Kit
Dr. Barbara Sturm
The Niche Kit
Set pentru ingrijirea faciala
1.005,00 RON
1 Bucată (1.005,00 RON / 1 pieces)
Ser cu acid hialuronic pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Darker Skin Tones Hyaluronic Serum 30 ml
Dr. Barbara Sturm
Darker Skin Tones Hyaluronic Serum
Ser cu acid hialuronic
1.622,00 RON
30 ml (54,07 RON / 1 ml)
NOU
Masca iluminatoare pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Everything Hydrogel 272 g
Dr. Barbara Sturm
Everything Hydrogel
Masca iluminatoare
806,00 RON
272 g (2,96 RON / 1 g)
NOU
Masca tip folie pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Everything Hydrogel Face Mask 1 bucată
Dr. Barbara Sturm
Everything Hydrogel Face Mask
Masca tip folie
179,00 RON
1 Bucată (179,00 RON / 1 pieces)
NOU
pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Sun Drops 30 ml
Dr. Barbara Sturm
Sun Drops
806,00 RON
30 ml (26,87 RON / 1 ml)
NOU
Ser anti-imbatranire pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Exoso-Metic Face Serum Exoso-Metic Face Serum
Dr. Barbara Sturm
Exoso-Metic Face Serum
Ser anti-imbatranire
2.621,00 RON
30 ml (87,37 RON / 1 ml)
NOU
Ser ochi pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Exoso-Metic Eye Serum Exoso-Metic Eye Serum
Dr. Barbara Sturm
Exoso-Metic Eye Serum
Ser ochi
2.239,00 RON
15 ml (149,27 RON / 1 ml)
NOU
Peeling pentru fata pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Facial Scrub 100 ml
Dr. Barbara Sturm
Facial Scrub
Peeling pentru fata
352,00 RON
100 ml (3,52 RON / 1 ml)
NOU
Autobronzant pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Everything Bronzing Drops 30 ml
Dr. Barbara Sturm
Everything Bronzing Drops
Autobronzant
806,00 RON
30 ml (26,87 RON / 1 ml)
Ser cu acid hialuronic pentru Unisex Dr. Barbara Sturm HYALURONIC SERUM HOME & AWAY SET HYALURONIC SERUM HOME & AWAY SET
Dr. Barbara Sturm
HYALURONIC SERUM HOME & AWAY SET
Ser cu acid hialuronic
1.622,00 RON
40 ml (40,55 RON / 1 ml)
Crema de fata pentru Unisex Dr. Barbara Sturm FACE CREAM HOME & AWAY SET FACE CREAM HOME & AWAY SET
Dr. Barbara Sturm
FACE CREAM HOME & AWAY SET
Crema de fata
949,00 RON
70 ml (13,56 RON / 1 ml)
Ser hidratant pentru Unisex Dr. Barbara Sturm The Peptide Serum 10 ml
Dr. Barbara Sturm
The Peptide Serum
Ser hidratant
439,00 RON
10 ml (43,90 RON / 1 ml)
pentru Unisex Dr. Barbara Sturm THE ICONS SET THE ICONS SET
Dr. Barbara Sturm
THE ICONS SET
1.791,00 RON
1 Bucată (1.791,00 RON / 1 pieces)
Ser cu acid hialuronic pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Hyaluronic Serum Hyaluronic Serum
Dr. Barbara Sturm
Hyaluronic Serum
Ser cu acid hialuronic
3.794,00 RON
100 ml (37,94 RON / 1 ml)
Toner pentru fata pentru Unisex Dr. Barbara Sturm THE PEPTIDE SERUM 30 ml
Dr. Barbara Sturm
THE PEPTIDE SERUM
Toner pentru fata
1.142,00 RON
30 ml (38,07 RON / 1 ml)
Ulei pentru fata pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Ceramide Drops 30 ml
Dr. Barbara Sturm
Ceramide Drops
Ulei pentru fata
806,00 RON
30 ml (26,87 RON / 1 ml)
Ser hidratant pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Super Anti Aging Dual 50 ml
Dr. Barbara Sturm
Super Anti Aging Dual
Ser hidratant
2.152,00 RON
50 ml (43,04 RON / 1 ml)
Set pentru ingrijirea faciala pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Glow Kit 1 bucată
Dr. Barbara Sturm
Glow Kit
Set pentru ingrijirea faciala
1.142,00 RON
1 Bucată (1.142,00 RON / 1 pieces)
Set pentru ingrijirea faciala pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Discovery Kit 1 bucată
Dr. Barbara Sturm
Discovery Kit
Set pentru ingrijirea faciala
918,00 RON
1 Bucată (918,00 RON / 1 pieces)
Crema de fata pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Glow Cream 50 ml
Dr. Barbara Sturm
Glow Cream
Crema de fata
949,00 RON
50 ml (18,98 RON / 1 ml)
Ser ochi pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Super Anti-Aging 20 ml
Dr. Barbara Sturm
Super Anti-Aging
Ser ochi
1.566,00 RON
20 ml (78,30 RON / 1 ml)
Demachiant pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Make - UP Remover 150 ml
Dr. Barbara Sturm
Make - UP Remover
Demachiant
383,00 RON
150 ml (2,55 RON / 1 ml)
pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Sun Drops 30 SPF 30 ml
Dr. Barbara Sturm
Sun Drops 30 SPF
806,00 RON
30 ml (26,87 RON / 1 ml)
Crema de fata pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Super Anti-Aging Nightcream Super Anti-Aging Night Cream
Dr. Barbara Sturm
Super Anti-Aging Nightcream
Crema de fata
1.678,00 RON
50 ml (33,56 RON / 1 ml)
Ser hidratant pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Calming 30 ml
Dr. Barbara Sturm
Calming
Ser hidratant
1.142,00 RON
30 ml (38,07 RON / 1 ml)
Toner facial pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Balancing Toner 150 ml
Dr. Barbara Sturm
Balancing Toner
Toner facial
352,00 RON
150 ml (2,35 RON / 1 ml)
Ser hidratant pentru Unisex Dr. Barbara Sturm THE BETTER B NIACINAMIDE 30 ml
Dr. Barbara Sturm
THE BETTER B NIACINAMIDE
Ser hidratant
806,00 RON
30 ml (26,87 RON / 1 ml)
Crema ochi pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Super Anti-Aging 15 ml
Dr. Barbara Sturm
Super Anti-Aging
Crema ochi
1.086,00 RON
15 ml (72,40 RON / 1 ml)
Masca de curatare pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Clarifying 50 ml
Dr. Barbara Sturm
Clarifying
Masca de curatare
750,00 RON
50 ml (15,00 RON / 1 ml)
Balsam de buze pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Lip Balm 12 g
Dr. Barbara Sturm
Lip Balm
Balsam de buze
271,00 RON
12 g (22,58 RON / 1 g)
Ser cu vitamina C pentru Unisex Dr. Barbara Sturm THE GOOD C 30 ml
Dr. Barbara Sturm
THE GOOD C
Ser cu vitamina C
806,00 RON
30 ml (26,87 RON / 1 ml)
Crema de fata pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Super Anti-Aging 50 ml
Dr. Barbara Sturm
Super Anti-Aging
Crema de fata
1.423,00 RON
50 ml (28,46 RON / 1 ml)
Masca hidratanta pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Face Mask 50 ml
Dr. Barbara Sturm
Face Mask
Masca hidratanta
750,00 RON
50 ml (15,00 RON / 1 ml)
Crema ochi pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Eye Cream 15 ml
Dr. Barbara Sturm
Eye Cream
Crema ochi
750,00 RON
15 ml (50,00 RON / 1 ml)
Spuma de curatare pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Darker Skin Tones Foam Cleanse 150 ml
Dr. Barbara Sturm
Darker Skin Tones Foam Cleanse
Spuma de curatare
352,00 RON
150 ml (2,35 RON / 1 ml)
Crema de fata pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Face Cream 50 ml
Dr. Barbara Sturm
Face Cream
Crema de fata
949,00 RON
50 ml (18,98 RON / 1 ml)
Crema de zi pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Face Cream Light 50 ml
Dr. Barbara Sturm
Face Cream Light
Crema de zi
949,00 RON
50 ml (18,98 RON / 1 ml)
Ser hidratant pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Clarifying 30 ml
Dr. Barbara Sturm
Clarifying
Ser hidratant
1.142,00 RON
30 ml (38,07 RON / 1 ml)
Ingrijire anti-imbatranire pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Clarifying Face Cream 50 ml
Dr. Barbara Sturm
Clarifying Face Cream
Ingrijire anti-imbatranire
949,00 RON
50 ml (18,98 RON / 1 ml)
Spuma de curatare pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Cleanser 150 ml
Dr. Barbara Sturm
Cleanser
Spuma de curatare
352,00 RON
150 ml (2,35 RON / 1 ml)
Crema de fata pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Face Cream Rich 50 ml
Dr. Barbara Sturm
Face Cream Rich
Crema de fata
949,00 RON
50 ml (18,98 RON / 1 ml)
Ser iluminator pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Drops 30 ml
Dr. Barbara Sturm
Drops
Ser iluminator
806,00 RON
30 ml (26,87 RON / 1 ml)
Ser hidratant pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Hyaluronic Serum 30 ml
Dr. Barbara Sturm
Hyaluronic Serum
Ser hidratant
1.622,00 RON
30 ml (54,07 RON / 1 ml)
Ser hidratant pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Night 30 ml
Dr. Barbara Sturm
Night
Ser hidratant
1.647,00 RON
30 ml (54,90 RON / 1 ml)
Ser anti-imbatranire pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Lifting 30 ml
Dr. Barbara Sturm
Lifting
Ser anti-imbatranire
1.591,00 RON
30 ml (53,03 RON / 1 ml)
Crema de fata pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Brightening 50 ml
Dr. Barbara Sturm
Brightening
Crema de fata
949,00 RON
50 ml (18,98 RON / 1 ml)
Toner facial pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Hyaluronic Face Mist 50 ml
Dr. Barbara Sturm
Hyaluronic Face Mist
Toner facial
495,00 RON
50 ml (9,90 RON / 1 ml)
Crema de fata pentru Unisex Dr. Barbara Sturm Face Cream Men 50 ml
Dr. Barbara Sturm
Face Cream Men
Crema de fata
918,00 RON
50 ml (18,36 RON / 1 ml)