Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație. Aceeași pasiune pentru beauty.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
KORRES
Corp
KORRES - Ingrijire corporala
KORRES - Ingrijire corporala6
rezultate
KORRES - Ingrijire corporala
(6)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Responsabilitate
Formula
Promotii
Tip de piele
Ulei de corp pentru Unisex KORRES Ulei nutritiv 3 în 1 cu măsline 100 ml
KORRES
Ulei nutritiv 3 în 1 cu măsline
Ulei de corp
221,00 RON
100 ml (2,21 RON / 1 ml)
NOU
Crema de corp pentru Unisex KORRES Olive & Pomegranate 200 ml
KORRES
Olive & Pomegranate
Crema de corp
145,00 RON
200 ml (0,73 RON / 1 ml)
NOU
Ulei de corp pentru Unisex KORRES Ulei uscat bronzant Aegan Bronze SPF 20 150 ml
KORRES
Ulei uscat bronzant Aegan Bronze SPF 20
Ulei de corp
196,00 RON
150 ml (1,31 RON / 1 ml)
NOU
Lotiune pentru corp pentru Unisex KORRES OLIVE ROSEMARY FLOWER
KORRES
OLIVE ROSEMARY FLOWER
Lotiune pentru corp
145,00 RON
200 ml (0,73 RON / 1 ml)
NOU
Lotiune pentru corp pentru Unisex KORRES Olive Fig 200 ml
KORRES
Olive Fig
Lotiune pentru corp
145,00 RON
200 ml (0,73 RON / 1 ml)
NOU
Crema de corp pentru Unisex KORRES OLIVE & SEA SALT 200 ml
KORRES
OLIVE & SEA SALT
Crema de corp
145,00 RON
200 ml (0,73 RON / 1 ml)
NOU