Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație. Aceeași pasiune pentru beauty.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
Now Trending
Now Trending722
rezultate
Now Trending
(722)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Nuanta
Responsabilitate
Formula
Promotii
Parfum
Cadou pentru
Apa de Toaleta pentru Bărbați Armani Eau pour Homme Eau Pour Homme Eau de Toilette 100 ml
Armani
Eau pour Homme
Eau Pour Homme Eau de Toilette
Apa de Toaleta
645,00 RON
100 ml (6,45 RON / 1 ml)
Lumanare pentru Unisex Jo Malone London Deluxe Candle Lime Basil & Mandarin Classic Candle 200 g
Jo Malone London
Deluxe Candle
Lime Basil & Mandarin Classic Candle
Lumanare
339,00 RON
200 g (1,70 RON / 1 g)
lotiune barbierit pentru Bărbați Versace Eros Flame Eros Flame After Shave Lotion 100 ml
Versace
Eros Flame
Eros Flame After Shave Lotion
lotiune barbierit
391,00 RON
100 ml (3,91 RON / 1 ml)
Primer pentru Unisex MAC Prep + Prime Pore Refiner Stick TRANSPARENT
MAC
Prep + Prime Pore Refiner Stick
Primer
PRP
215,00 RON
213,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
215,00 RON
7 g (30,43 RON / 1 g)
Apa de parfum pentru Femei Eisenberg LES SECRETS Women N°II Jardin Des Sens Eau de Parfum 30 ml
Eisenberg
LES SECRETS Women
N°II Jardin Des Sens Eau de Parfum
Apa de parfum
PRP
689,00 RON
482,30 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
689,00 RON
30 ml (16,08 RON / 1 ml)
+2
Variante disponibile
Dimensiuni suplimentare
Apa de Toaleta pentru Femei CHANEL N°5 L'EAU 60 ml
CHANEL
N°5
L'EAU
Apa de Toaleta
819,00 RON
60 ml (13,65 RON / 1 ml)
Gloss de buze pentru Unisex Lancôme L'Absolu Rouge L'Absolu Gloss Rosy Plump 4.2 ml
Lancôme
L'Absolu Rouge
L'Absolu Gloss Rosy Plump
Gloss de buze
189,00 RON
4.2 ml (45,00 RON / 1 ml)
Ser hidratant pentru Unisex MAC Prep + Prime Moisture Infusion 50 ml
MAC
Prep + Prime Moisture Infusion
Ser hidratant
PRP
249,00 RON
245,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
249,00 RON
50 ml (4,90 RON / 1 ml)
Fard obraji pentru Unisex Morphe Hot Shot Blush Drops That Girl/ Soft Cool Pink
Morphe
Hot Shot Blush Drops
Fard obraji
PRP
87,00 RON
47,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
87,00 RON
15 ml (3,13 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
epuizat
+1
Mai multe culori disponibile
Apa de parfum pentru Unisex Acqua di Parma Buongiorno Buongiorno - Eau de Parfum 100 ml
Acqua di Parma
Buongiorno
Buongiorno - Eau de Parfum
Apa de parfum
1.289,00 RON
100 ml (12,89 RON / 1 ml)
Revine în curând
Apa de parfum pentru Femei CHANEL COCO MADEMOISELLE TWIST AND SPRAY 60 ml
CHANEL
COCO MADEMOISELLE
TWIST AND SPRAY
Apa de parfum
683,00 RON
60 ml (11,38 RON / 1 ml)
Revine în curând
Balsam de par pentru Femei COLOR WOW Money Mist 150 ml
COLOR WOW
Money Mist
Balsam de par
PRP
193,00 RON
165,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
163,00 RON
150 ml (1,10 RON / 1 ml)
Revine în curând
Ingrijirea genelor pentru Unisex The Ordinary Multi-Peptide Lash and Brow Serum 5 ml
The Ordinary
Multi-Peptide Lash and Brow Serum
Ingrijirea genelor
86,00 RON
5 ml (17,20 RON / 1 ml)
Revine în curând
Ingrijire anti-imbatranire pentru Unisex The Ordinary Retinoizi Granactive Retinoid 5% in Squalane 30 ml
The Ordinary
Retinoizi
Granactive Retinoid 5% in Squalane
Ingrijire anti-imbatranire
103,00 RON
30 ml (3,43 RON / 1 ml)
epuizat
Toner facial pentru Unisex The Ordinary Acizi Glycolic Acid 240 ml
The Ordinary
Acizi
Glycolic Acid
Toner facial
PRP
77,00 RON
73,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
74,00 RON
240 ml (0,30 RON / 1 ml)
Revine în curând
+1
Variantă disponibilă
Dimensiuni suplimentare
Set machiaj ochi pentru Femei KYLIE COSMETICS Mascara Mini Duo Gift Set 1 buc.
KYLIE COSMETICS
Mascara Mini Duo Gift Set
Set machiaj ochi
135,00 RON
1 Bucată (135,00 RON / 1 pieces)
EXCLUSIV DOUGLAS
Revine în curând
Set machiaj ten pentru Unisex Lancôme Hypnose Drama Gift Set 1 buc.
Lancôme
Hypnose Drama Gift Set
Set machiaj ten
253,00 RON
1 Bucată (253,00 RON / 1 pieces)
epuizat
Ser anti-imbatranire pentru Unisex The Ordinary Peptidi Matrixyl 10% + HA 30 ml
The Ordinary
Peptidi
Matrixyl 10% + HA
Ser anti-imbatranire
69,00 RON
30 ml (2,30 RON / 1 ml)
Revine în curând
Apa de parfum pentru Unisex Armani Privé Magenta Tanzanite Eau de Parfum 100 ml
Armani
Armani Privé
Magenta Tanzanite Eau de Parfum
Apa de parfum
1.829,00 RON
100 ml (18,29 RON / 1 ml)
Revine în curând
Ingrijire anti-imbatranire pentru Unisex The Ordinary Acizi Azelaic Acid Suspension 10% 100 ml
The Ordinary
Acizi
Azelaic Acid Suspension 10%
Ingrijire anti-imbatranire
183,00 RON
100 ml (1,83 RON / 1 ml)
Revine în curând
+1
Variantă disponibilă
Dimensiuni suplimentare
Set parfumuri pentru Femei Khloé Kardashian XO KHLOÉ Xo Khloe Gift Set 1 buc.
Khloé Kardashian
XO KHLOÉ
Xo Khloe Gift Set
Set parfumuri
435,00 RON
1 Bucată (435,00 RON / 1 pieces)
EXCLUSIV DOUGLAS
Revine în curând
Ser anti-imbatranire pentru Unisex The Ordinary Multi-Peptide + Copper Peptides 1% Serum 30 ml
The Ordinary
Multi-Peptide + Copper Peptides 1% Serum
Ser anti-imbatranire
189,00 RON
30 ml (6,30 RON / 1 ml)
Revine în curând
Crema de curatare pentru Unisex The Ordinary Glycolipid Cream Cleanser 150 ml
The Ordinary
Glycolipid Cream Cleanser
Crema de curatare
72,00 RON
150 ml (0,48 RON / 1 ml)
Revine în curând
Set parfumuri pentru Bărbați Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme Apa de Toaleta Gift Set 1 buc.
Dolce&Gabbana
Light Blue
Pour Homme Apa de Toaleta Gift Set
Set parfumuri
473,00 RON
1 Bucată (473,00 RON / 1 pieces)
Revine în curând
Autobronzant pentru Unisex Bondi Sands Liquid Gold Self Tanning Foam 200 ml
Bondi Sands
Liquid Gold
Self Tanning Foam
Autobronzant
115,00 RON
200 ml (0,58 RON / 1 ml)
Revine în curând
Balsam de par pentru Unisex The Ordinary Behentrimonium Chloride 2% Conditioner 240 ml
The Ordinary
Behentrimonium Chloride 2% Conditioner
Balsam de par
55,00 RON
240 ml (0,23 RON / 1 ml)
Revine în curând
Deodorant pentru Unisex Acqua di Parma Colonia Essenza Spray 150 ml
Acqua di Parma
Colonia
Essenza Spray
Deodorant
264,00 RON
150 ml (1,76 RON / 1 ml)
Revine în curând
Apa de parfum pentru Unisex Lancôme Absolue Les Parfum Rose on the Moon Eau de Parfum 50 ml
Lancôme
Absolue
Les Parfum Rose on the Moon Eau de Parfum
Apa de parfum
839,00 RON
50 ml (16,78 RON / 1 ml)
Revine în curând
Gel de curatare pentru Unisex The Ordinary Glucoside Foaming Cleanser 150 ml
The Ordinary
Glucoside Foaming Cleanser
Gel de curatare
76,00 RON
150 ml (0,51 RON / 1 ml)
Revine în curând
Ser hidratant pentru Unisex The Ordinary Hydration 100% Plant-Derived Squalane 30 ml
The Ordinary
Hydration
100% Plant-Derived Squalane
Ser hidratant
65,00 RON
30 ml (2,17 RON / 1 ml)
Revine în curând
Ser hidratant pentru Unisex The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution 30 ml
The Ordinary
Salicylic Acid 2% Solution
Ser hidratant
41,00 RON
30 ml (1,37 RON / 1 ml)
Revine în curând
Spray volum pentru Unisex COLOR WOW Raise The Root Thicken & Lift Spray 150 ml
COLOR WOW
Raise The Root Thicken & Lift Spray
Spray volum
PRP
152,00 RON
143,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
129,00 RON
150 ml (0,95 RON / 1 ml)
Revine în curând
Gel de dus pentru Bărbați Gucci Guilty Pour Homme Shower Gel 150 ml
Gucci
Gucci Guilty
Pour Homme Shower Gel
Gel de dus
186,00 RON
150 ml (1,24 RON / 1 ml)
Revine în curând
Crema de fata pentru Unisex The Ordinary Peptidi Natural Moisturizing Factors + PhytoCeramides 100 ml
The Ordinary
Peptidi
Natural Moisturizing Factors + PhytoCeramides
Crema de fata
129,00 RON
100 ml (1,29 RON / 1 ml)
Revine în curând
Lotiune pentru corp pentru Unisex Gucci Guilty Body Lotion Pour Femme 150 ml
Gucci
Gucci Guilty
Body Lotion Pour Femme
Lotiune pentru corp
258,00 RON
150 ml (1,72 RON / 1 ml)
Revine în curând
Apa de parfum pentru Femei Trussardi Le Vie di Milano Passeggiata in Galleria Vittorio Emanuele II 100 ml
Trussardi
Le Vie di Milano
Passeggiata in Galleria Vittorio Emanuele II
Apa de parfum
1.039,00 RON
100 ml (10,39 RON / 1 ml)
epuizat
Ingrijire anti-imbatranire pentru Unisex The Ordinary Retinal 0.2% Emulsion 15 ml
The Ordinary
Retinal 0.2% Emulsion
Ingrijire anti-imbatranire
98,00 RON
15 ml (6,53 RON / 1 ml)
Revine în curând
Deodorant pentru Bărbați Gucci Guilty Pour Homme Spray 150 ml
Gucci
Gucci Guilty
Pour Homme Spray
Deodorant
213,00 RON
150 ml (1,42 RON / 1 ml)
Revine în curând
pentru Unisex COLOR WOW Curl Wow Snag Free Pre Shampoo Detangler 295 ml
COLOR WOW
Curl Wow
Snag Free Pre Shampoo Detangler
158,00 RON
295 ml (0,54 RON / 1 ml)
Revine în curând
Pudra sprancene pentru Unisex MAC Great Brows Palette Lingering
MAC
Great Brows Palette
Pudra sprancene
PRP
225,00 RON
223,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
156,10 RON
3.5 g (63,71 RON / 1 g)
Revine în curând
Peeling pentru fata pentru Unisex The Ordinary Acizi Lactic Acid 5 % + HA 2 % 30 ml
The Ordinary
Acizi
Lactic Acid 5 % + HA 2 %
Peeling pentru fata
49,00 RON
30 ml (1,63 RON / 1 ml)
Revine în curând
Lotiune pentru corp pentru Femei Lancôme Idôle Body Up Scented Body Lotion 200 ml
Lancôme
Idôle
Body Up Scented Body Lotion
Lotiune pentru corp
279,00 RON
200 ml (1,40 RON / 1 ml)
Disponibil în curând
Peeling corporal pentru Unisex The Ordinary Acizi Salicylic Acid 0.5% Body Serum 240 ml
The Ordinary
Acizi
Salicylic Acid 0.5% Body Serum
Peeling corporal
95,00 RON
240 ml (0,40 RON / 1 ml)
Revine în curând
Apa de parfum pentru Femei Armani Privé Blanc Kogane Eau de Parfum 100 ml
Armani
Armani Privé
Blanc Kogane Eau de Parfum
Apa de parfum
1.829,00 RON
100 ml (18,29 RON / 1 ml)
Disponibil în curând
Sampon pentru Unisex Kérastase Symbiose Bain Pureté Anti-Pelliculairee Shampoo 250 ml
Kérastase
Symbiose
Bain Pureté Anti-Pelliculairee Shampoo
Sampon
167,00 RON
250 ml (0,67 RON / 1 ml)
Disponibil în curând
Masca pentru par pentru Femei Kérastase Spécifique Specifique Masque Hydra-Apaisant 200 ml
Kérastase
Spécifique
Specifique Masque Hydra-Apaisant
Masca pentru par
PRP
293,00 RON
269,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
219,75 RON
200 ml (1,35 RON / 1 ml)
Disponibil în curând
Apa de Toaleta pentru Unisex Armani Privé Cyprès Pantelleria Eau De Toilette 100 ml
Armani
Armani Privé
Cyprès Pantelleria Eau De Toilette
Apa de Toaleta
1.139,00 RON
100 ml (11,39 RON / 1 ml)
Disponibil în curând
Apa de parfum pentru Unisex Armani Privé Bois D'Encens Eau de Parfum 100 ml
Armani
Armani Privé
Bois D'Encens Eau de Parfum
Apa de parfum
1.679,00 RON
100 ml (16,79 RON / 1 ml)
Disponibil în curând
Pagina următoare
Pagina 15 din 16
Pagina 10 din 16
Pagina 11 din 16
Pagina 12 din 16
Pagina 13 din 16
Pagina 14 din 16
Pagina 15 din 16
Pagina 16 din 16