Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație. Aceeași pasiune pentru beauty.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
Now Trending
Now Trending722
rezultate
Now Trending
(722)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Nuanta
Responsabilitate
Formula
Promotii
Parfum
Cadou pentru
Apa de parfum pentru Femei Elie Saab Girl of Now Girl of Now Lovely 30 ml
Elie Saab
Girl of Now
Girl of Now Lovely
Apa de parfum
PRP
362,00 RON
343,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
271,50 RON
30 ml (11,43 RON / 1 ml)
+2
Variante disponibile
Dimensiuni suplimentare
Odorizant camera pentru Unisex Jo Malone London Lime Basil & Mandarin Room Spray 100 ml
Jo Malone London
Lime Basil & Mandarin Room Spray
Odorizant camera
269,00 RON
100 ml (2,69 RON / 1 ml)
Mascara pentru Femei Lancôme Hypnôse Mascara Hypnôse Drama Waterproof 25
Lancôme
Hypnôse Mascara
Hypnôse Drama Waterproof
Mascara
PRP
253,00 RON
207,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
189,75 RON
8 ml (25,88 RON / 1 ml)
Primer pentru Unisex MAC Prep + Prime Skin 30 ml
MAC
Prep + Prime Skin
Primer
PRP
199,00 RON
195,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
199,00 RON
30 ml (6,50 RON / 1 ml)
Ruj pentru Unisex Lancôme L'Absolu Rouge L'Absolu Drama Matte Lipstick 296 Rouge Dramaphoria
Lancôme
L'Absolu Rouge
L'Absolu Drama Matte Lipstick
Ruj
263,00 RON
1.6 g (164,38 RON / 1 g)
Spuma de curatare pentru Unisex Lancôme Confort Creme Mousse 125 ml
Lancôme
Confort
Creme Mousse
Spuma de curatare
PRP
240,00 RON
213,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
180,00 RON
125 ml (1,70 RON / 1 ml)
Set machiaj buze pentru Femei KYLIE COSMETICS Tinted Butter Balm Trio Gift Set 1 buc.
KYLIE COSMETICS
Tinted Butter Balm Trio Gift Set
Set machiaj buze
227,00 RON
1 Bucată (227,00 RON / 1 pieces)
EXCLUSIV DOUGLAS
Apa de Toaleta pentru Unisex Teaology Passion Tea Eau de Toilette 100 ml
Teaology
Passion Tea Eau de Toilette
Apa de Toaleta
209,00 RON
100 ml (2,09 RON / 1 ml)
Ingrijire anti-imbatranire pentru Femei StriVectin Anti-Wrinkle Line Blurfectorâ„¢ Instant Wrinkle Blurring 30 ml
StriVectin
Anti-Wrinkle
Line Blurfectorâ„¢ Instant Wrinkle Blurring
Ingrijire anti-imbatranire
199,00 RON
30 ml (6,63 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
Spray de păr pentru Unisex COLOR WOW Speed Dry Blow Dry Spray 150 ml
COLOR WOW
Speed Dry Blow Dry Spray
Spray de păr
150,00 RON
150 ml (1,00 RON / 1 ml)
Crema de zi pentru Unisex TULA Probiotice&suplimente 24-7 Moisture Intense Hydrating Day & Night Cream 44 g
TULA
Probiotice&suplimente
24-7 Moisture Intense Hydrating Day & Night Cream
Crema de zi
139,00 RON
44 g (3,16 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
Crema de noapte pentru Unisex TULA Probiotice&suplimente Probiotics & Superfoods Bedtime Bright 48 g
TULA
Probiotice&suplimente
Probiotics & Superfoods Bedtime Bright
Crema de noapte
155,00 RON
48 g (3,23 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
Pensula pentru fond de ten pentru Unisex KYLIE COSMETICS Foundation Brush 1 buc.
KYLIE COSMETICS
Foundation Brush
Pensula pentru fond de ten
173,00 RON
1 Bucată (173,00 RON / 1 pieces)
EXCLUSIV DOUGLAS
Creion sprancene pentru Unisex Clinique Quickliner for Brows Cool Brown
Clinique
Quickliner for Brows
Creion sprancene
163,00 RON
0.6 g (271,67 RON / 1 g)
Pensula pentru fond de ten pentru Unisex Morphe M105 Brush 1 buc.
Morphe
M105 Brush
Pensula pentru fond de ten
113,00 RON
1 Bucată (113,00 RON / 1 pieces)
EXCLUSIV DOUGLAS
pentru Unisex COLOR WOW Dream Coat for Curly Hair 200 ml
COLOR WOW
Dream Coat
for Curly Hair
180,00 RON
200 ml (0,90 RON / 1 ml)
Culoare buze pentru Unisex By Terry Lip-Expert Shine 6-Fire Nude
By Terry
Lip-Expert Shine
Culoare buze
PRP
183,00 RON
99,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
99,00 RON
3 g (33,00 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
+3
Mai multe culori disponibile
Balsam de par pentru Unisex COLOR WOW Color Security Conditioner 75 ml
COLOR WOW
Color Security Conditioner
Balsam de par
92,00 RON
75 ml (1,23 RON / 1 ml)
Gel de curatare pentru Unisex TULA Probiotice&suplimente So Polished Exfoliating Sugar Scrub 82 g
TULA
Probiotice&suplimente
So Polished Exfoliating Sugar Scrub
Gel de curatare
83,00 RON
82 g (1,01 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
Lotiune pentru corp pentru Unisex one.two.free! Hydra Power Body Lotion 220 ml
one.two.free!
Hydra Power Body Lotion
Lotiune pentru corp
77,00 RON
220 ml (0,35 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
Balsam de buze pentru Unisex The Ordinary Squalane + Amino Acids Lip Balm 15 ml
The Ordinary
Squalane + Amino Acids Lip Balm
Balsam de buze
65,00 RON
15 ml (4,33 RON / 1 ml)
Burete machiaj pentru Unisex MAC Applicators 1 buc.
MAC
Applicators
Burete machiaj
53,00 RON
1 Bucată (53,00 RON / 1 pieces)
ser fiole pentru Femei SKIN1004 Face Serum 100% Centella 55 ml
SKIN1004
Face Serum 100% Centella
ser fiole
153,00 RON
55 ml (2,78 RON / 1 ml)
NOU
+1
Variantă disponibilă
Dimensiuni suplimentare
Apa de Toaleta pentru Femei Dolce&Gabbana Dolce Dolce Rose Eau de Toilette 50 ml
Dolce&Gabbana
Dolce
Dolce Rose Eau de Toilette
Apa de Toaleta
466,00 RON
50 ml (9,32 RON / 1 ml)
NOU
Crema ochi pentru Unisex Filorga NCEF-REVITALIZE Revitalizing Eye Cream 15 ml
Filorga
NCEF-REVITALIZE Revitalizing Eye Cream
Crema ochi
432,00 RON
15 ml (28,80 RON / 1 ml)
Set ingrijire par pentru Unisex Kérastase Première Premiere Duo Lotion Gift Set 1 buc.
Kérastase
Première
Premiere Duo Lotion Gift Set
Set ingrijire par
473,00 RON
1 Bucată (473,00 RON / 1 pieces)
Set parfumuri pentru Bărbați Yves Saint Laurent MYSLF MYSLF Eau de parfum Gift Set 1 buc.
Yves Saint Laurent
MYSLF
MYSLF Eau de parfum Gift Set
Set parfumuri
659,00 RON
1 Bucată (659,00 RON / 1 pieces)
Set ingrijire par pentru Femei Kérastase Gloss Absolu Gloss Absolu Trio X-Mas Gift Set 1 buc.
Kérastase
Gloss Absolu
Gloss Absolu Trio X-Mas Gift Set
Set ingrijire par
349,00 RON
1 Bucată (349,00 RON / 1 pieces)
Apa de parfum pentru Unisex Lancôme Absolue Rose From the Dark Eau de Parfum 100 ml
Lancôme
Absolue
Rose From the Dark Eau de Parfum
Apa de parfum
1.399,00 RON
100 ml (13,99 RON / 1 ml)
Apa de parfum pentru Unisex Lancôme Absolue Les Parfum 6 AM Rose Eau de Parfum 50 ml
Lancôme
Absolue
Les Parfum 6 AM Rose Eau de Parfum
Apa de parfum
839,00 RON
50 ml (16,78 RON / 1 ml)
Apa de Toaleta pentru Femei Lancôme Les Ô Ôver The Top Eau De Toilette 100 ml
Lancôme
Les Ô
Ôver The Top Eau De Toilette
Apa de Toaleta
PRP
509,00 RON
483,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
356,30 RON
100 ml (4,83 RON / 1 ml)
Apa de Toaleta pentru Femei Armani Privé Iris Bleu Eau de Toilette 100 ml
Armani
Armani Privé
Iris Bleu Eau de Toilette
Apa de Toaleta
1.139,00 RON
100 ml (11,39 RON / 1 ml)
Apa de parfum pentru Femei Versace Atelier Patchouly Precieuse Special Edition Eau de Parfum 100 ml
Versace
Atelier
Patchouly Precieuse Special Edition Eau de Parfum
Apa de parfum
1.799,00 RON
100 ml (17,99 RON / 1 ml)
Crema de maini pentru Unisex Jo Malone London Cologne Lime Basil & Mandarin Hand Cream 30 ml
Jo Malone London
Cologne
Lime Basil & Mandarin Hand Cream
Crema de maini
143,00 RON
30 ml (4,77 RON / 1 ml)
Sampon uscat pentru Unisex TYPEBEA G•Line G5 3in1 200 ml
TYPEBEA
G•Line
G5 3in1
Sampon uscat
147,00 RON
200 ml (0,74 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
+1
Variantă disponibilă
Dimensiuni suplimentare
Crema pentru par pentru Unisex TYPEBEA S•Line Ultimate Styling Serum 50 ml
TYPEBEA
S•Line
Ultimate Styling Serum
Crema pentru par
147,00 RON
50 ml (2,94 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
Apa de parfum pentru Unisex Lancôme Absolue Les Parfums Absolue 6 Am Rose Eau de Parfum 100 ml
Lancôme
Absolue Les Parfums
Absolue 6 Am Rose Eau de Parfum
Apa de parfum
1.399,00 RON
100 ml (13,99 RON / 1 ml)
Apa de parfum pentru Unisex Lancôme Absolue Les Parfums Absolue Rose Or Die Eau de Parfum 100 ml
Lancôme
Absolue Les Parfums
Absolue Rose Or Die Eau de Parfum
Apa de parfum
1.399,00 RON
100 ml (13,99 RON / 1 ml)
Apa de parfum pentru Unisex Lancôme Absolue Les Parfums Absolue Not Your Rose Eau de Parfum 100 ml
Lancôme
Absolue Les Parfums
Absolue Not Your Rose Eau de Parfum
Apa de parfum
1.399,00 RON
100 ml (13,99 RON / 1 ml)
Apa de parfum pentru Unisex Lancôme Absolue Les Parfums Absolue Storm Roses Eau de Parfum 100 ml
Lancôme
Absolue Les Parfums
Absolue Storm Roses Eau de Parfum
Apa de parfum
PRP
1.399,00 RON
1.319,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
979,30 RON
100 ml (13,19 RON / 1 ml)
Apa de parfum pentru Unisex Lancôme Absolue Les Parfums Absolue Hot as Rose Eau de Parfum 100 ml
Lancôme
Absolue Les Parfums
Absolue Hot as Rose Eau de Parfum
Apa de parfum
1.399,00 RON
100 ml (13,99 RON / 1 ml)
Apa de parfum pentru Unisex Lancôme Absolue Les Parfums Absolue Rose on the Moon Eau de Parfum 100 ml
Lancôme
Absolue Les Parfums
Absolue Rose on the Moon Eau de Parfum
Apa de parfum
1.399,00 RON
100 ml (13,99 RON / 1 ml)
Apa de parfum pentru Unisex Lancôme Absolue Les Parfums Absolue Hell of a Rose Eau de Parfum 100 ml
Lancôme
Absolue Les Parfums
Absolue Hell of a Rose Eau de Parfum
Apa de parfum
1.399,00 RON
100 ml (13,99 RON / 1 ml)
Apa de parfum pentru Unisex Lancôme Absolue Les Parfums Absolue I flamed a Rose Eau de Parfum 100 ml
Lancôme
Absolue Les Parfums
Absolue I flamed a Rose Eau de Parfum
Apa de parfum
1.399,00 RON
100 ml (13,99 RON / 1 ml)
Apa de parfum pentru Unisex Gisada Rose Eau de Parfum 100 ml
Gisada
Rose Eau de Parfum
Apa de parfum
PRP
1.303,00 RON
1.225,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
912,10 RON
100 ml (12,25 RON / 1 ml)
Apa de parfum pentru Unisex Gisada Royal Eau de Parfum 100 ml
Gisada
Royal Eau de Parfum
Apa de parfum
PRP
1.303,00 RON
1.227,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
912,10 RON
100 ml (12,27 RON / 1 ml)
Apa de parfum pentru Unisex Gisada Oud Eau de Parfum 100 ml
Gisada
Oud Eau de Parfum
Apa de parfum
1.325,00 RON
100 ml (13,25 RON / 1 ml)
Burete machiaj pentru Unisex Morphe Cloud Cushion Mini Puff Trio 1 buc.
Morphe
Cloud Cushion Mini Puff Trio
Burete machiaj
59,00 RON
1 Bucată (59,00 RON / 1 pieces)
EXCLUSIV DOUGLAS
Pagina următoare
Pagina 13 din 16
Pagina 8 din 16
Pagina 9 din 16
Pagina 10 din 16
Pagina 11 din 16
Pagina 12 din 16
Pagina 13 din 16
Pagina 14 din 16
Pagina 15 din 16
Pagina 16 din 16