Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație. Aceeași pasiune pentru beauty.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
Vara
Local ID
Local ID73
rezultate
Local ID
(73)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Nuanta
Responsabilitate
Formula
Promotii
Parfum
Cadou pentru
Crema de fata pentru Unisex Lirene Deeply Moisturizing Hydro Cream 50 ml
Lirene
Deeply Moisturizing Hydro Cream
Crema de fata
49,00 RON
50 ml (0,98 RON / 1 ml)
Gel de fata pentru Unisex Lirene Facial Hydro-Gel With Hyaluronic Acid 50 ml
Lirene
Facial Hydro-Gel With Hyaluronic Acid
Gel de fata
47,00 RON
50 ml (0,94 RON / 1 ml)
Ser hidratant pentru Unisex Lirene Hydro-Serum With Hyaluronic Acid (Pipette) 30 ml
Lirene
Hydro-Serum With Hyaluronic Acid (Pipette)
Ser hidratant
55,00 RON
30 ml (1,83 RON / 1 ml)
Fard de pleoape pentru Femei Rimmel London Magnif'Eyes Palette 005 - Spice Edition
Rimmel London
Magnif'Eyes Palette
Fard de pleoape
51,00 RON
14 g (3,64 RON / 1 g)
Lumanare pentru Femei Alma K Rebalance Scented Candle 190 g
Alma K
Rebalance Scented Candle
Lumanare
95,00 RON
190 g (0,50 RON / 1 g)
Pudra pentru Femei Bourjois Java Rice Powder Translucent UNIVERSAL
Bourjois
Java Rice Powder Translucent
Pudra
61,00 RON
1 Bucată (61,00 RON / 1 pieces)
Gel de dus pentru Unisex Ouai Body Cleanser Refill 946 ml
Ouai
Body Cleanser Refill
Gel de dus
319,00 RON
946 ml (0,34 RON / 1 ml)
Iluminator pentru Unisex Rimmel London HighLight Powder 001 - Champagne
Rimmel London
HighLight Powder
Iluminator
49,00 RON
8 g (6,13 RON / 1 g)
Balsam de par pentru Unisex Noah Hyaluronic Acid Conditioner 250 ml
Noah
Hyaluronic Acid Conditioner
Balsam de par
59,00 RON
250 ml (0,24 RON / 1 ml)
Odorizant camera pentru Unisex VOLUSPA Vermeil Octagon Tin Candle Branche Vermeil 340 g
VOLUSPA
Vermeil
Octagon Tin Candle Branche Vermeil
Odorizant camera
187,00 RON
340 g (0,55 RON / 1 g)
Apa de parfum pentru Femei Lancôme Hypnôse Hypnôse 30 ml
Lancôme
Hypnôse
Hypnôse
Apa de parfum
433,00 RON
30 ml (14,43 RON / 1 ml)
Masca tip folie pentru Unisex Orjena Natural Moisture Mask Sheet Collagen 1 buc.
Orjena
Natural Moisture Mask Sheet Collagen
Masca tip folie
11,00 RON
1 Bucată (11,00 RON / 1 pieces)
Revine în curând
Lac de unghii pentru Femei Sally Hansen Diamond Strenght Base & Top Coat TRANSPARENT
Sally Hansen
Diamond Strenght Base & Top Coat
Lac de unghii
27,00 RON
13.3 ml (2,03 RON / 1 ml)
Revine în curând
Spray pentru fata pentru Unisex Rimmel London Insta Fix & Go 2 in 1 Primer 100 ml
Rimmel London
Insta Fix & Go 2 in 1 Primer
Spray pentru fata
37,00 RON
100 ml (0,37 RON / 1 ml)
Revine în curând
Mascara pentru Femei Max Factor False Lash Effect Clump Defy BLACK
Max Factor
False Lash Effect Clump Defy
Mascara
PRP
53,00 RON
42,40 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
42,40 RON
13 ml (3,26 RON / 1 ml)
Revine în curând
Set ingrijire unghii pentru Unisex Sally Hansen Nail Rehab Strenghtener TRANSPARENT
Sally Hansen
Nail Rehab Strenghtener
Set ingrijire unghii
27,00 RON
10 ml (2,70 RON / 1 ml)
Revine în curând
Masca tip folie pentru Unisex Orjena Natural Moisture Mask Sheet Rice 23 ml
Orjena
Natural Moisture Mask Sheet Rice
Masca tip folie
13,00 RON
23 ml (0,57 RON / 1 ml)
Revine în curând
Set parfumuri pentru Bărbați Issey Miyake L'Eau d'Issey pour Homme Eau de Parfum Gift Set 1 buc.
Issey Miyake
L'Eau d'Issey pour Homme
Eau de Parfum Gift Set
Set parfumuri
493,00 RON
1 Bucată (493,00 RON / 1 pieces)
Revine în curând
Spuma de ras pentru Unisex PRORASO Shaving Foam for Sensitive Skin 300 ml
PRORASO
Shaving Foam for Sensitive Skin
Spuma de ras
23,00 RON
300 ml (0,08 RON / 1 ml)
Revine în curând
Crema de corp pentru Unisex Ouai Body Crème 212 g
Ouai
Body Crème
Crema de corp
203,00 RON
212 g (0,96 RON / 1 g)
Revine în curând
Ser pentru par pentru Unisex Noah Hyaluronic Acid Hair Ser 20 ml
Noah
Hyaluronic Acid Hair Ser
Ser pentru par
63,00 RON
20 ml (3,15 RON / 1 ml)
Revine în curând
Masca tip folie pentru Unisex Orjena Natural Moisture Sheet Mask – Hyaluronic 23 ml
Orjena
Natural Moisture Sheet Mask – Hyaluronic
Masca tip folie
13,00 RON
23 ml (0,57 RON / 1 ml)
Revine în curând
Set parfumuri pentru Femei Issey Miyake L'Eau d'Issey L’Eau d’Issey Eau de Toilette Gift Set 1 buc.
Issey Miyake
L'Eau d'Issey
L’Eau d’Issey Eau de Toilette Gift Set
Set parfumuri
493,00 RON
1 Bucată (493,00 RON / 1 pieces)
Revine în curând
Sampon pentru Unisex Kérastase Symbiose Bain Pureté Anti-Pelliculairee Shampoo 250 ml
Kérastase
Symbiose
Bain Pureté Anti-Pelliculairee Shampoo
Sampon
167,00 RON
250 ml (0,67 RON / 1 ml)
Disponibil în curând
Masca pentru par pentru Femei Kérastase Spécifique Specifique Masque Hydra-Apaisant 200 ml
Kérastase
Spécifique
Specifique Masque Hydra-Apaisant
Masca pentru par
PRP
293,00 RON
269,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
219,75 RON
200 ml (1,35 RON / 1 ml)
Disponibil în curând
Pagina 2 din 2
Pagina 1 din 2
Pagina 2 din 2