Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație. Aceeași pasiune pentru beauty.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
Vara
Local ID
Local ID73
rezultate
Local ID
(73)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Nuanta
Responsabilitate
Formula
Promotii
Parfum
Cadou pentru
Lac de unghii pentru Femei Sally Hansen Instant Cuticle Remover TRANSPARENT
Sally Hansen
Instant Cuticle Remover
Lac de unghii
27,00 RON
29.5 ml (0,92 RON / 1 ml)
Lac de unghii pentru Femei Sally Hansen Insta Dray Insta-Dri Top Coat TOP COAT
Sally Hansen
Insta Dray
Insta-Dri Top Coat
Lac de unghii
19,00 RON
13.3 ml (1,43 RON / 1 ml)
Vopsea pentru gene pentru Unisex Rimmel London Wonder'Luxe Mascara Volume 11 ml
Rimmel London
Wonder'Luxe Mascara Volume
Vopsea pentru gene
37,00 RON
11 ml (3,36 RON / 1 ml)
pentru Unisex Beauty of Joseon Apricot Blossom Peeling Gel 100 ml
Beauty of Joseon
Apricot Blossom Peeling Gel
PRP
75,00 RON
65,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
56,25 RON
100 ml (0,65 RON / 1 ml)
Fond de ten pentru Femei Bourjois 123 Perfect Foundation 54 Beige
Bourjois
123 Perfect Foundation
Fond de ten
PRP
59,00 RON
47,20 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
47,20 RON
30 ml (1,57 RON / 1 ml)
+3
Mai multe culori disponibile
pentru Unisex Beauty of Joseon Matte Sun Stick: Mugwort + Camelia 18 g
Beauty of Joseon
Matte Sun Stick: Mugwort + Camelia
93,00 RON
18 g (5,17 RON / 1 g)
Creion sprancene pentru Unisex Rimmel London Brow Pro Micro Pencil 03 - Dark Brown
Rimmel London
Brow Pro Micro Pencil
Creion sprancene
33,00 RON
0.1 g (330,00 RON / 1 g)
Fond de ten pentru Femei Max Factor Facefinity Lasting Performance Foundation 102 Pastelle
Max Factor
Facefinity Lasting Performance Foundation
Fond de ten
PRP
45,00 RON
36,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
36,00 RON
35 ml (1,03 RON / 1 ml)
Lac de unghii pentru Unisex Sally Hansen Insta Dray Miracle Gel Top Coat 101 - MIRACLE GEL
Sally Hansen
Insta Dray
Miracle Gel Top Coat
Lac de unghii
37,00 RON
14.7 ml (2,52 RON / 1 ml)
Apa de parfum pentru Unisex Ouai North Bondi Eau de Parfum Travel 50 ml
Ouai
North Bondi Eau de Parfum Travel
Apa de parfum
297,00 RON
50 ml (5,94 RON / 1 ml)
+1
Variantă disponibilă
Dimensiuni suplimentare
Lac de unghii pentru Femei Sally Hansen Double Duty Base & Top Coat DOUBLE DUTY
Sally Hansen
Double Duty Base & Top Coat
Lac de unghii
19,00 RON
13.3 ml (1,43 RON / 1 ml)
Ulei unghii pentru Unisex Sally Hansen Cuticle Rehab 8.8 ml
Sally Hansen
Cuticle Rehab
Ulei unghii
35,00 RON
8.8 ml (3,98 RON / 1 ml)
Gel de fata pentru Unisex Beauty of Joseon Red Bean Water Gel 100 ml
Beauty of Joseon
Red Bean Water Gel
Gel de fata
87,00 RON
100 ml (0,87 RON / 1 ml)
Iluminator pentru Unisex Lirene Coconut Shine Illuminating Cream 150 ml
Lirene
Coconut Shine Illuminating Cream
Iluminator
PRP
57,00 RON
47,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
42,75 RON
150 ml (0,31 RON / 1 ml)
Fond de ten pentru Unisex Max Factor Facefinity Lasting Performance 110 - Honey
Max Factor
Facefinity Lasting Performance
Fond de ten
PRP
45,00 RON
36,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
36,00 RON
35 ml (1,03 RON / 1 ml)
Creion sprancene pentru Unisex Max Factor Real Brow Fill & Shape 03 - Medium Brown
Max Factor
Real Brow Fill & Shape
Creion sprancene
PRP
39,00 RON
31,20 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
31,20 RON
0.66 g (47,27 RON / 1 g)
Eyeliner pentru Femei Rimmel London Wonder Ink NERO
Rimmel London
Wonder Ink
Eyeliner
43,00 RON
1.2 ml (35,83 RON / 1 ml)
Pudra pentru Femei Rimmel London Stay Matte Powder Sandstorm 4SANDSTORM
Rimmel London
Stay Matte Powder Sandstorm
Pudra
31,00 RON
14 g (2,21 RON / 1 g)
Ruj pentru Unisex Bourjois Rouge Velvet Ink 16 - Wine More Time
Bourjois
Rouge Velvet Ink
Ruj
PRP
59,00 RON
47,20 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
42,40 RON
4 ml (11,80 RON / 1 ml)
+5
Mai multe culori disponibile
Mascara pentru Femei Rimmel London Wonder' Volume Thrill Seeker Black
Rimmel London
Wonder' Volume Thrill Seeker
Mascara
47,00 RON
8 ml (5,88 RON / 1 ml)
Crema de corp pentru Unisex Lirene Vitamin Energy C+E 50 ml
Lirene
Vitamin Energy C+E
Crema de corp
47,00 RON
50 ml (0,94 RON / 1 ml)
Gel de corp pentru Unisex Neutrogena Deep Moisture Fast Absorbing Body Lotion 400 ml
Neutrogena
Deep Moisture Fast Absorbing Body Lotion
Gel de corp
51,00 RON
400 ml (0,13 RON / 1 ml)
Lumanare pentru Unisex Rituals Private Collection Private Collection Sweet Jasmine Scented Candle 360 g
Rituals
Private Collection
Private Collection Sweet Jasmine Scented Candle
Lumanare
199,00 RON
360 g (0,55 RON / 1 g)
Corector pentru Unisex Max Factor Miracle Pure Foundation Hyaluronic Acid + Vitamina C SPF30 45 Warm Almond
Max Factor
Miracle Pure Foundation Hyaluronic Acid + Vitamina C SPF30
Corector
PRP
57,00 RON
45,60 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
45,60 RON
30 ml (1,52 RON / 1 ml)
Fond de ten pentru Unisex Rimmel London Kind&Free Foundation 201 - Classic Beige
Rimmel London
Kind&Free Foundation
Fond de ten
43,00 RON
30 ml (1,43 RON / 1 ml)
+3
Mai multe culori disponibile
Lac de unghii pentru Femei Sally Hansen Nail Growth Miracle Growth Treatment 13.3 ml
Sally Hansen
Nail Growth Miracle Growth Treatment
Lac de unghii
35,00 RON
13.3 ml (2,63 RON / 1 ml)
Spuma de curatare pentru Unisex Lirene Hyaluronic Acid Facial Cleansing Foam 150 ml
Lirene
Hyaluronic Acid Facial Cleansing Foam
Spuma de curatare
PRP
39,00 RON
37,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
27,30 RON
150 ml (0,25 RON / 1 ml)
Set parfumuri pentru Unisex Jimmy Choo Jimmy Choo Eau de Parfum Gift Set 1 buc.
Jimmy Choo
Jimmy Choo Eau de Parfum Gift Set
Set parfumuri
503,00 RON
1 Bucată (503,00 RON / 1 pieces)
Crema de zi pentru Unisex L’Oréal Paris Age Perfect Cell Renew SPF30 Revitalizing Anti-Wrinkle Day Cream 50 ml
L’Oréal Paris
Age Perfect Cell Renew SPF30 Revitalizing Anti-Wrinkle Day Cream
Crema de zi
99,00 RON
50 ml (1,98 RON / 1 ml)
Set ingrijire par pentru Unisex Kérastase Première Premiere Duo Lotion Gift Set 1 buc.
Kérastase
Première
Premiere Duo Lotion Gift Set
Set ingrijire par
473,00 RON
1 Bucată (473,00 RON / 1 pieces)
Mascara pentru Femei Bourjois Twist Extreme Fiber NERO
Bourjois
Twist Extreme Fiber
Mascara
PRP
75,00 RON
60,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
60,00 RON
8 ml (7,50 RON / 1 ml)
Pudra pentru Femei Rimmel London Kind&Free Powder 01 - Translucent
Rimmel London
Kind&Free Powder
Pudra
33,00 RON
10 g (3,30 RON / 1 g)
Mascara pentru Femei Rimmel London Wonder'ful Brow Gel Clear 004 - CLEAR
Rimmel London
Wonder'ful Brow Gel Clear
Mascara
27,00 RON
4.5 ml (6,00 RON / 1 ml)
Crema ochi pentru Unisex Neutrogena Hydro Boost Sleeping Cream 50 ml
Neutrogena
Hydro Boost Sleeping Cream
Crema ochi
104,00 RON
50 ml (2,08 RON / 1 ml)
Peeling corporal pentru Femei Tree Hut Shea Sugar Scrub Tangerine 510 g
Tree Hut
Shea Sugar Scrub Tangerine
Peeling corporal
106,00 RON
510 g (0,21 RON / 1 g)
Peeling corporal pentru Femei Tree Hut Shea Sugar Scrub Passionfruit 510 g
Tree Hut
Shea Sugar Scrub Passionfruit
Peeling corporal
106,00 RON
510 g (0,21 RON / 1 g)
Crema de corp pentru Unisex Sendo Lapte De Corp 250 ml
Sendo
Lapte De Corp
Crema de corp
PRP
95,00 RON
67,90 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
67,90 RON
250 ml (0,27 RON / 1 ml)
Bronzer pentru Unisex Max Factor Facefinity Powder Light Bronze
Max Factor
Facefinity Powder
Bronzer
PRP
55,00 RON
44,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
44,00 RON
10 g (4,40 RON / 1 g)
Autobronzant pentru Unisex Lirene Self Tanning Body Foam Espresso 150 ml
Lirene
Self Tanning Body Foam Espresso
Autobronzant
PRP
55,00 RON
47,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
38,50 RON
150 ml (0,31 RON / 1 ml)
Peeling corporal pentru Unisex Lirene Mrs. Perfect Firming Grapefruit Scrub 175 ml
Lirene
Mrs. Perfect Firming Grapefruit Scrub
Peeling corporal
39,00 RON
175 ml (0,22 RON / 1 ml)
Gel de curatare pentru Unisex Lirene Facial Cleansing Gel With Hyaluronic Acid 150 ml
Lirene
Facial Cleansing Gel With Hyaluronic Acid
Gel de curatare
39,00 RON
150 ml (0,26 RON / 1 ml)
Toner facial pentru Unisex Lirene Hyaluronic Acid Invigorating Toner 200 ml
Lirene
Hyaluronic Acid Invigorating Toner
Toner facial
39,00 RON
200 ml (0,20 RON / 1 ml)
Peeling corporal pentru Unisex Lirene No more drama! Anti-Cellulite Peeling 175 ml
Lirene
No more drama! Anti-Cellulite Peeling
Peeling corporal
39,00 RON
175 ml (0,22 RON / 1 ml)
Pudra pentru Femei Rimmel London Bronzer Natural 002 - Sunbronze
Rimmel London
Bronzer Natural
Pudra
35,00 RON
14 g (2,50 RON / 1 g)
Crema de ras pentru Bărbați PRORASO Shaving Cream 150 ml
PRORASO
Shaving Cream
Crema de ras
19,00 RON
150 ml (0,13 RON / 1 ml)
Lumanare pentru Unisex YANKEE CANDLE Candle Votive Filled Pink Sands 368 g - Signature
YANKEE CANDLE
Candle Votive Filled Pink Sands
Lumanare
171,00 RON
368 g (0,46 RON / 1 g)
NOU
Odorizant camera pentru Unisex Rituals Private Collection Private Collection Sweet Jasmin Home Perfume 500 ml
Rituals
Private Collection
Private Collection Sweet Jasmin Home Perfume
Odorizant camera
187,00 RON
500 ml (0,37 RON / 1 ml)
Corector pentru Femei Bourjois Healthy Mix Concealer 52.5 Vanilla
Bourjois
Healthy Mix Concealer
Corector
49,00 RON
6 ml (8,17 RON / 1 ml)
Pagina următoare
Pagina 1 din 2
Pagina 1 din 2
Pagina 2 din 2