Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație. Aceeași pasiune pentru beauty.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
Valentines Day
Valentine's Deals
Valentine's Deals196
rezultate
Valentine's Deals
(196)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Nuanta
Responsabilitate
Formula
Promotii
Parfum
Cadou pentru
Pudra pentru Unisex Laura Mercier Beauty To Go Translucent Loose Setting Powder Travel Size Translucent
Laura Mercier
Beauty To Go
Translucent Loose Setting Powder Travel Size
Pudra
163,00 RON
9.3 g (17,53 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Pudra pentru Unisex Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder TONE UP
Laura Mercier
Translucent Loose Setting Powder
Pudra
303,00 RON
29 g (10,45 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Fond de ten pentru Unisex Clinique Even Better™ Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 CN 52 - Neutral
Clinique
Even Better™
Even Better Clinical Serum Foundation SPF20
Fond de ten
PRP
289,00 RON
249,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
225,42 RON
30 ml (8,30 RON / 1 ml)
+16
Mai multe culori disponibile
Fond de ten pentru Femei Douglas Collection Make-Up Skin Augumenting Serum Foundation 5LW Cashmere
Douglas Collection
Make-Up
Skin Augumenting Serum Foundation
Fond de ten
144,00 RON
29 ml (4,97 RON / 1 ml)
CADOU
+11
Mai multe culori disponibile
Parfum pentru Bărbați Gucci Guilty Guilty Pour Homme 90 ml
Gucci
Gucci Guilty
Guilty Pour Homme
Parfum
PRP
747,00 RON
583,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
513,00 RON
90 ml (6,48 RON / 1 ml)
+2
Variante disponibile
Dimensiuni suplimentare
Apa de parfum pentru Bărbați Hugo Boss Boss The Scent Boss The Scent Magnetic For Him Eau de Parfum 100 ml
Hugo Boss
Boss The Scent
Boss The Scent Magnetic For Him Eau de Parfum
Apa de parfum
PRP
784,00 RON
593,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
555,00 RON
100 ml (5,93 RON / 1 ml)
CADOU
+1
Variantă disponibilă
Dimensiuni suplimentare
Iluminator pentru Unisex Dr. Irena Eris Face Contouring Palette 20 g
Dr. Irena Eris
Face Contouring Palette
Iluminator
295,00 RON
20 ml (14,75 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Apa de parfum pentru Femei Hugo Boss Boss The Scent The Scent Magnetic For Her Eau de Parfum 50 ml
Hugo Boss
Boss The Scent
The Scent Magnetic For Her Eau de Parfum
Apa de parfum
PRP
614,00 RON
529,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
460,50 RON
50 ml (10,58 RON / 1 ml)
CADOU
+1
Variantă disponibilă
Dimensiuni suplimentare
Crema BB pentru Unisex Dr. Irena Eris Waterproof Tinted Moisturizer BB Cream SPF 50 30
Dr. Irena Eris
Waterproof Tinted Moisturizer BB Cream SPF 50
Crema BB
214,00 RON
30 ml (7,13 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
+1
Mai multe culori disponibile
pentru Femei Laura Mercier Flawless Treats Mini Prime + Set Duo Gift Set 1 buc.
Laura Mercier
Flawless Treats Mini Prime + Set Duo Gift Set
226,00 RON
1 Bucată (226,00 RON / 1 pieces)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Crema BB pentru Unisex bareMinerals Complexion Rescue Matte Natural Pecan
bareMinerals
Complexion Rescue
Matte
Crema BB
223,00 RON
35 ml (6,37 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
+29
Mai multe culori disponibile
pentru Femei StriVectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode™ Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
StriVectin
Anti-Wrinkle
Wrinkle Recode™ Moisture Rich Barrier Cream
645,00 RON
50 ml (12,90 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Crema de corp pentru Femei StriVectin Crepe Control Tightening Body Cream 200 ml
StriVectin
Crepe Control
Tightening Body Cream
Crema de corp
PRP
395,00 RON
383,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
317,89 RON
200 ml (1,92 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Lac de unghii pentru Unisex Douglas Collection Make-Up Nail Polish Nude Mineral
Douglas Collection
Make-Up
Nail Polish Nude
Lac de unghii
27,00 RON
10 ml (2,70 RON / 1 ml)
CADOU
+4
Mai multe culori disponibile
Primer pentru Unisex Dr. Irena Eris Silky Shine Radiant Face Base 30 ml
Dr. Irena Eris
Silky Shine Radiant Face Base
Primer
220,00 RON
30 ml (7,33 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Bronzer pentru Femei REVOLUTION Reloaded Holiday Romance
REVOLUTION
Reloaded
Bronzer
PRP
35,00 RON
33,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
26,25 RON
15 g (2,20 RON / 1 g)
Fard obraji pentru Unisex Laura Mercier Blush Color Infusion Rose
Laura Mercier
Blush Color Infusion
Fard obraji
230,00 RON
6 g (38,33 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
+1
Mai multe culori disponibile
Fard de pleoape pentru Femei Douglas Collection Make-Up Mono Eyeshadow Iridescent Glorious
Douglas Collection
Make-Up
Mono Eyeshadow Iridescent
Fard de pleoape
39,00 RON
1.8 g (21,67 RON / 1 g)
CADOU
+2
Mai multe culori disponibile
Pudra pentru Unisex NYX Professional Makeup High Definition Finishing Powder 01 - Translucent
NYX Professional Makeup
High Definition Finishing Powder
Pudra
69,00 RON
8 g (8,63 RON / 1 g)
CADOU
Fond de ten pentru Unisex Inglot HD Perfect Cover Up Nr. 73
Inglot
HD Perfect Cover Up
Fond de ten
230,00 RON
30 ml (7,67 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
+7
Mai multe culori disponibile
Apa de Toaleta pentru Femei Chloé Nomade Nomade Eau de Toilette 50 ml
Chloé
Nomade
Nomade Eau de Toilette
Apa de Toaleta
513,00 RON
50 ml (10,26 RON / 1 ml)
CADOU
Bronzer pentru Femei REVOLUTION Ultra Brightening Contour Kit Ultra ULTRA FAIR
REVOLUTION
Ultra Brightening Contour Kit Ultra
Bronzer
35,00 RON
11 g (3,18 RON / 1 g)
Iluminator pentru Unisex REVOLUTION Highlight Reloaded Dare to Divulge
REVOLUTION
Highlight Reloaded
Iluminator
PRP
35,00 RON
33,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
24,50 RON
10 g (3,30 RON / 1 g)
CADOU
Fard de pleoape pentru Unisex Douglas Collection Make-Up Glorious Eyes Trio Palette 1 buc.
Douglas Collection
Make-Up
Glorious Eyes Trio Palette
Fard de pleoape
26,00 RON
1 Bucată (26,00 RON / 1 pieces)
CADOU
Fard de pleoape pentru Unisex Inglot Loca Mocca Eyeshadow Palette LOCA MOCCA
Inglot
Loca Mocca Eyeshadow Palette
Fard de pleoape
172,00 RON
7.6 g (22,63 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
Ingrijire anti-imbatranire pentru Unisex Dr. Irena Eris Redness Control Anti-Aging Day Cream SPF 20 50 ml
Dr. Irena Eris
Redness Control Anti-Aging Day Cream SPF 20
Ingrijire anti-imbatranire
PRP
345,00 RON
335,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
261,30 RON
50 ml (6,70 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Creion kohl pentru Unisex Dr. Irena Eris Automatic Eye Pencil 2E
Dr. Irena Eris
Automatic Eye Pencil
Creion kohl
80,00 RON
0.35 g (228,57 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
Culoare sprancene pentru Unisex REVOLUTION Brow Sculpt Kit Dark
REVOLUTION
Brow Sculpt Kit
Culoare sprancene
PRP
49,00 RON
45,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
34,30 RON
2.2 g (20,45 RON / 1 g)
CADOU
Corector pentru Unisex bareMinerals Original Liquid Concealer Light 2C
bareMinerals
Original
Liquid Concealer
Corector
173,00 RON
6 ml (28,83 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
+28
Mai multe culori disponibile
Fard de pleoape pentru Unisex Douglas Collection Make-Up Glide & Shine Eyeshadow Stick Sparkling Brown
Douglas Collection
Make-Up
Glide & Shine Eyeshadow Stick
Fard de pleoape
53,00 RON
2.5 g (21,20 RON / 1 g)
CADOU
Crema de zi pentru Unisex Dr. Irena Eris Algorithm Radical Renewal Day Cream SPF 20 50 ml
Dr. Irena Eris
Algorithm
Radical Renewal Day Cream SPF 20
Crema de zi
259,00 RON
50 ml (5,18 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Fard obraji pentru Unisex Dear Dahlia Blooming Edition Petal Drop Liquid Blush Barely
Dear Dahlia
Blooming Edition
Petal Drop Liquid Blush
Fard obraji
148,00 RON
4 g (37,00 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
+9
Mai multe culori disponibile
Pudra pentru Unisex Inglot Perfect Finish Loose Powder 11
Inglot
Perfect Finish Loose Powder
Pudra
147,00 RON
23 g (6,39 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
+1
Mai multe culori disponibile
Fard de pleoape pentru Unisex Dear Dahlia Dream Velvet Eyeshadow Moonlit Desert
Dear Dahlia
Dream Velvet Eyeshadow
Fard de pleoape
164,00 RON
5.1 g (32,16 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Corector pentru Femei Inglot Peptide Lifting Eye Concealer 205 Neutral Beige
Inglot
Peptide Lifting Eye Concealer
Corector
141,00 RON
4.6 ml (30,65 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
+7
Mai multe culori disponibile
Corector pentru Unisex NYX Professional Makeup Conceal, Correct and Contour Palette 04 - Color Correcting
NYX Professional Makeup
Conceal, Correct and Contour Palette
Corector
PRP
79,00 RON
73,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
59,25 RON
1.5 g (48,67 RON / 1 g)
CADOU
Crema de maini pentru Unisex StriVectin Tighten & Lift Crepe Control Brightening & Firming Hand Cream 60 ml
StriVectin
Tighten & Lift
Crepe Control Brightening & Firming Hand Cream
Crema de maini
PRP
216,00 RON
209,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
165,11 RON
60 ml (3,48 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Ser cu acid hialuronic pentru Unisex StriVectin Multi-Action Hydration Multiplier Serum With Hyaluronic Acid 30 ml
StriVectin
Multi-Action
Hydration Multiplier Serum With Hyaluronic Acid
Ser cu acid hialuronic
PRP
438,00 RON
425,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
331,50 RON
30 ml (14,17 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Fard de pleoape pentru Femei Douglas Collection Make-Up Mono Eyeshadow Glittery 14 Twinkle Star
Douglas Collection
Make-Up
Mono Eyeshadow Glittery
Fard de pleoape
39,00 RON
1.8 g (21,67 RON / 1 g)
CADOU
Balsam de buze pentru Unisex bareMinerals Mineralist Glossbalm
bareMinerals
Mineralist
Glossbalm
Balsam de buze
183,00 RON
4 ml (45,75 RON / 1 ml)
NOU
+22
Mai multe culori disponibile
Fond de ten pentru Unisex Dr. Irena Eris Flawless Skin Anti-Aging Foundation Smooth & Firm Skin 025 - Neutral
Dr. Irena Eris
Flawless Skin Anti-Aging Foundation Smooth & Firm Skin
Fond de ten
267,00 RON
30 ml (8,90 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
+4
Mai multe culori disponibile
Mascara pentru Unisex Dr. Irena Eris Perfect Lashes 3in1 BLACK
Dr. Irena Eris
Perfect Lashes 3in1
Mascara
205,00 RON
9 ml (22,78 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Fond de ten pentru Unisex Inglot YSM Smoothing Face Foundation 41
Inglot
YSM Smoothing Face Foundation
Fond de ten
129,00 RON
30 ml (4,30 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
+2
Mai multe culori disponibile
Pudra pentru Unisex Dr. Irena Eris Loose Powder Translucent
Dr. Irena Eris
Loose Powder
Pudra
226,00 RON
18 g (12,56 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Fard de pleoape pentru Femei REVOLUTION Cheek Kit Take A Breather BREATHER
REVOLUTION
Cheek Kit Take A Breather
Fard de pleoape
43,00 RON
8.8 g (4,89 RON / 1 g)
CADOU
Fond de ten pentru Unisex Dr. Irena Eris Mattifying Liquid Powder Foundation Porcelain 30 - Neutral
Dr. Irena Eris
Mattifying Liquid Powder Foundation Porcelain
Fond de ten
203,00 RON
30 ml (6,77 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
+1
Mai multe culori disponibile
Lac de unghii pentru Unisex Inglot O2M Breathable Nail Enamel 652
Inglot
O2M Breathable Nail Enamel
Lac de unghii
117,00 RON
11 ml (10,64 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
+9
Mai multe culori disponibile
Pudra pentru Unisex Dr. Irena Eris Matt & Blur Make-Up Fixer Weightless Make-Up Setting Powder 1 buc.
Dr. Irena Eris
Matt & Blur Make-Up Fixer Weightless Make-Up Setting Powder
Pudra
179,00 RON
1 Bucată (179,00 RON / 1 pieces)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Pagina următoare
Pagina 1 din 5
Pagina 1 din 5
Pagina 2 din 5
Pagina 3 din 5
Pagina 4 din 5
Pagina 5 din 5