Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație. Aceeași pasiune pentru beauty.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
Valentines Day
Valentine's Deals
Valentine's Deals196
rezultate
Valentine's Deals
(196)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Nuanta
Responsabilitate
Formula
Promotii
Parfum
Cadou pentru
Apa de parfum pentru Femei PHILIPP PLEIN Plein Fatale Eau de Parfum 90 ml
PHILIPP PLEIN
Plein Fatale
Eau de Parfum
Apa de parfum
PRP
483,00 RON
362,25 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
338,10 RON
90 ml (4,03 RON / 1 ml)
CADOU
+2
Variante disponibile
Dimensiuni suplimentare
Lotiune pentru corp pentru Unisex Dr. Irena Eris Spa Resort Tahiti Self-Tanning Hydrating Body Lotion 200 ml
Dr. Irena Eris
Spa Resort Tahiti Self-Tanning Hydrating Body Lotion
Lotiune pentru corp
PRP
158,00 RON
153,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
120,87 RON
200 ml (0,77 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Ser anti-imbatranire pentru Unisex Dr. Irena Eris Algorithm Ultra Renewal Lift Serum 2% HPR 30 ml
Dr. Irena Eris
Algorithm
Ultra Renewal Lift Serum 2% HPR
Ser anti-imbatranire
PRP
318,00 RON
309,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
237,93 RON
30 ml (10,30 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Ingrijire anti-imbatranire pentru Unisex Dr. Irena Eris Ceramide Recovery Anti-Wrinkle Night Cream 50 ml
Dr. Irena Eris
Ceramide Recovery Anti-Wrinkle Night Cream
Ingrijire anti-imbatranire
345,00 RON
50 ml (6,90 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
Crema de corp pentru Unisex Lirene Vitamin Energy C+E 50 ml
Lirene
Vitamin Energy C+E
Crema de corp
47,00 RON
50 ml (0,94 RON / 1 ml)
CADOU
Ruj pentru Unisex Laura Mercier Caviar Smoothing Matte Lipstick Refill 520 Scarlet Velvet
Laura Mercier
Caviar Smoothing Matte Lipstick Refill
Ruj
183,00 RON
3.8 g (48,16 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
+7
Mai multe culori disponibile
ser fiole pentru Unisex DOCTOR BABOR Radiance Ampoule Serum Concentrate 14 ml
BABOR
DOCTOR BABOR
Radiance Ampoule Serum Concentrate
ser fiole
325,00 RON
14 ml (23,21 RON / 1 ml)
CADOU
Creion kohl pentru Unisex Paese Eye Pencil 04 - BLUE JEANS
Paese
Eye Pencil
Creion kohl
PRP
33,00 RON
23,10 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
23,10 RON
3 g (7,70 RON / 1 g)
CADOU
Crema de noapte pentru Unisex Dr. Irena Eris Algorithm Impressive recovery Night Cream 50 ml
Dr. Irena Eris
Algorithm
Impressive recovery Night Cream
Crema de noapte
PRP
275,00 RON
267,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
205,59 RON
50 ml (5,34 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Burete pudra pentru Unisex Laura Mercier Velour Puff 1 buc.
Laura Mercier
Velour Puff
Burete pudra
106,00 RON
1 Bucată (106,00 RON / 1 pieces)
EXCLUSIV DOUGLAS
Ruj pentru Unisex Inglot Kiss Catcher Lipstick SOFT AS HEAVEN 908
Inglot
Kiss Catcher Lipstick
Ruj
113,00 RON
4 g (28,25 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
+6
Mai multe culori disponibile
Fond de ten pentru Unisex Dr. Irena Eris Urban Glow Luminous Anti-Pollution Foundation SPF3 040W - Natural
Dr. Irena Eris
Urban Glow Luminous Anti-Pollution Foundation SPF3
Fond de ten
251,00 RON
30 ml (8,37 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
+9
Mai multe culori disponibile
Pudra pentru Unisex Dr. Irena Eris Illuminating Loose Powder Natural
Dr. Irena Eris
Illuminating Loose Powder
Pudra
226,00 RON
11 ml (20,55 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Pudra pentru Unisex Dr. Irena Eris Smooth & Blur Photo Filter Translucent Powder TRANSLUCENT
Dr. Irena Eris
Smooth & Blur Photo Filter Translucent Powder
Pudra
226,00 RON
18 g (12,56 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Lac de unghii pentru Unisex Inglot Nail Polish Playinn 126
Inglot
Nail Polish Playinn
Lac de unghii
80,00 RON
15 ml (5,33 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
+21
Mai multe culori disponibile
Mascara pentru Unisex Dr. Irena Eris Extreme Volume BLACK
Dr. Irena Eris
Extreme Volume
Mascara
205,00 RON
9 ml (22,78 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Fard de pleoape pentru Unisex Inglot Playinn Wanna Banana Eyeshadow WANNA BANANA
Inglot
Playinn Wanna Banana Eyeshadow
Fard de pleoape
174,00 RON
1 Bucată (174,00 RON / 1 pieces)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Spuma de curatare pentru Unisex Lirene Hyaluronic Acid Facial Cleansing Foam 150 ml
Lirene
Hyaluronic Acid Facial Cleansing Foam
Spuma de curatare
PRP
39,00 RON
37,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
27,30 RON
150 ml (0,25 RON / 1 ml)
CADOU
Lotiune pentru corp pentru Unisex Dr. Irena Eris Spa Resort Brazil Shiny Touch Firming Body Balm 200 ml
Dr. Irena Eris
Spa Resort Brazil Shiny Touch Firming Body Balm
Lotiune pentru corp
PRP
152,00 RON
147,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
102,90 RON
200 ml (0,74 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Corector pentru Unisex bareMinerals Complexion Rescue Brightening Concealer Spf 25 Medium Natural Pecan
bareMinerals
Complexion Rescue
Brightening Concealer Spf 25
Corector
163,00 RON
10 ml (16,30 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
+7
Mai multe culori disponibile
pentru Unisex StriVectin Advanced Retinol Nightly Multi-Correct Serum 30 ml
StriVectin
Advanced Retinol Nightly Multi-Correct Serum
PRP
572,00 RON
555,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
432,90 RON
30 ml (18,50 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Apa de parfum pentru Femei PHILIPP PLEIN Plein Fatale Rose Eau de Parfum 90 ml
PHILIPP PLEIN
Plein Fatale
Rose Eau de Parfum
Apa de parfum
PRP
479,00 RON
359,25 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
335,30 RON
90 ml (3,99 RON / 1 ml)
CADOU
+1
Variantă disponibilă
Dimensiuni suplimentare
Gloss de buze pentru Unisex Inglot Juicy Lips Wild Strawberry 11 - WILD STRAWBERRY
Inglot
Juicy Lips Wild Strawberry
Gloss de buze
102,00 RON
4 ml (25,50 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Lumanare pentru Unisex Jo Malone London Blackberry & Bay Classic Candle 200 g
Jo Malone London
Blackberry & Bay Classic Candle
Lumanare
339,00 RON
200 g (1,70 RON / 1 g)
Fard de pleoape pentru Unisex Inglot Freedom System Eye Shadow Rainbow DS NF 110
Inglot
Freedom System Eye Shadow Rainbow DS NF
Fard de pleoape
53,00 RON
2.5 g (21,20 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Peeling pentru fata pentru Femei YONELLE TRIFUSION Trifusion Rejuvenating Mandeli-c Peeling 50 ml
YONELLE
TRIFUSION
Trifusion Rejuvenating Mandeli-c Peeling
Peeling pentru fata
PRP
325,00 RON
260,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
260,00 RON
50 ml (5,20 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Crema de fata pentru Bărbați Dr. Irena Eris Platinum Men Anti-Wrinkle Face Cream 50 ml
Dr. Irena Eris
Platinum Men Anti-Wrinkle Face Cream
Crema de fata
PRP
267,00 RON
259,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
194,25 RON
50 ml (5,18 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Fard de pleoape pentru Femei Estée Lauder Pure Color Envy Pure Color Envy Eyeshadow Quad 07 - Boho Rose
Estée Lauder
Pure Color Envy
Pure Color Envy Eyeshadow Quad
Fard de pleoape
PRP
389,00 RON
243,49 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
389,00 RON
6 g (40,58 RON / 1 g)
CADOU
ser fiole pentru Unisex DOCTOR BABOR Sensitive Instant Soothing Ampoule Serum Concentrate 14 ml
BABOR
DOCTOR BABOR
Sensitive Instant Soothing Ampoule Serum Concentrate
ser fiole
325,00 RON
14 ml (23,21 RON / 1 ml)
CADOU
Crema de curatare pentru Femei StriVectin Anti-Wrinkle Comforting Cream Cleanser 150 ml
StriVectin
Anti-Wrinkle Comforting Cream Cleanser
Crema de curatare
209,00 RON
150 ml (1,39 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Spuma de curatare pentru Unisex DOCTOR BABOR Resurface Enzyme Micro Peel Balm 75 ml
BABOR
DOCTOR BABOR
Resurface Enzyme Micro Peel Balm
Spuma de curatare
263,00 RON
75 ml (3,51 RON / 1 ml)
CADOU
Lotiune pentru corp pentru Unisex Dr. Irena Eris Rejuvenating Sparklimg Body Serum 200 ml
Dr. Irena Eris
Rejuvenating Sparklimg Body Serum
Lotiune pentru corp
PRP
209,00 RON
203,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
160,37 RON
200 ml (1,02 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Iluminator pentru Unisex Dr. Irena Eris Glamour Sheen Highlighting Powder Warm Shade
Dr. Irena Eris
Glamour Sheen Highlighting Powder
Iluminator
215,00 RON
8 ml (26,88 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Bronzer pentru Unisex Dr. Irena Eris Face Contour Enhancing 02 - Cool Shade
Dr. Irena Eris
Face Contour Enhancing
Bronzer
227,00 RON
9 ml (25,22 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Masca hidratanta pentru Unisex Dr. Irena Eris Algorithm Instant Moisture Mask Face & Neck 75 ml
Dr. Irena Eris
Algorithm
Instant Moisture Mask Face & Neck
Masca hidratanta
PRP
209,00 RON
203,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
152,25 RON
75 ml (2,71 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Fond de ten pentru Femei Inglot Skin Focused Care Face Foundation SPF 50 303 Porcelain Beige
Inglot
Skin Focused Care Face Foundation SPF 50
Fond de ten
224,00 RON
30 ml (7,47 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
+2
Mai multe culori disponibile
Ingrijire anti-imbatranire pentru Femei StriVectin Anti-Wrinkle Line Blurfectorâ„¢ Instant Wrinkle Blurring 30 ml
StriVectin
Anti-Wrinkle
Line Blurfectorâ„¢ Instant Wrinkle Blurring
Ingrijire anti-imbatranire
199,00 RON
30 ml (6,63 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
Crema de fata pentru Unisex Dr. Irena Eris Ultra Comforting Moisture Cream 40 ml
Dr. Irena Eris
Ultra Comforting Moisture Cream
Crema de fata
213,00 RON
40 ml (5,33 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Gel de dus pentru Bărbați Dr. Irena Eris Platinum Men Body and Hair Wash Gel 200 ml
Dr. Irena Eris
Platinum Men Body and Hair Wash Gel
Gel de dus
PRP
137,00 RON
133,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
93,10 RON
200 ml (0,67 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Corector pentru Unisex Laura Mercier Flawless Fusion Ultra-Longwear Concealer 3C
Laura Mercier
Flawless Fusion Ultra-Longwear Concealer
Corector
223,00 RON
7 ml (31,86 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
+2
Mai multe culori disponibile
Mascara pentru Unisex Inglot All Eye Want 8.5 ml
Inglot
All Eye Want
Mascara
129,00 RON
8.5 ml (15,18 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Pensula pentru pudra pentru Unisex Inglot Brush PLAYINN 204 1 buc.
Inglot
Brush PLAYINN 204
Pensula pentru pudra
72,00 RON
1 Bucată (72,00 RON / 1 pieces)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Creion contur buze pentru Unisex Inglot Velvet Define Lip Pencil PlayInn 65 Mellowed Magenta
Inglot
Velvet Define Lip Pencil PlayInn
Creion contur buze
92,00 RON
1.6 g (57,50 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Autobronzant pentru Unisex Lirene Self Tanning Body Foam Espresso 150 ml
Lirene
Self Tanning Body Foam Espresso
Autobronzant
PRP
55,00 RON
47,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
38,50 RON
150 ml (0,31 RON / 1 ml)
CADOU
Peeling corporal pentru Unisex Lirene Mrs. Perfect Firming Grapefruit Scrub 175 ml
Lirene
Mrs. Perfect Firming Grapefruit Scrub
Peeling corporal
39,00 RON
175 ml (0,22 RON / 1 ml)
CADOU
Gel de curatare pentru Unisex Lirene Facial Cleansing Gel With Hyaluronic Acid 150 ml
Lirene
Facial Cleansing Gel With Hyaluronic Acid
Gel de curatare
39,00 RON
150 ml (0,26 RON / 1 ml)
CADOU
Toner facial pentru Unisex Lirene Hyaluronic Acid Invigorating Toner 200 ml
Lirene
Hyaluronic Acid Invigorating Toner
Toner facial
39,00 RON
200 ml (0,20 RON / 1 ml)
CADOU
Peeling corporal pentru Unisex Lirene No more drama! Anti-Cellulite Peeling 175 ml
Lirene
No more drama! Anti-Cellulite Peeling
Peeling corporal
39,00 RON
175 ml (0,22 RON / 1 ml)
CADOU
Pagina următoare
Pagina 2 din 5
Pagina 1 din 5
Pagina 2 din 5
Pagina 3 din 5
Pagina 4 din 5
Pagina 5 din 5