Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație. Aceeași pasiune pentru beauty.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Homepage
Valentines Day
Valentine's Deals
Valentine's Deals196
rezultate
Valentine's Deals
(196)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Nuanta
Responsabilitate
Formula
Promotii
Parfum
Cadou pentru
Fard obraji pentru Unisex Inglot Freedom System Radiant Skin Face Blush Nr. 29
Inglot
Freedom System Radiant Skin Face Blush
Fard obraji
107,00 RON
16.5 g (6,48 RON / 1 g)
NOU
Crema de fata pentru Unisex DOCTOR BABOR The Cure Cream 30 ml
BABOR
DOCTOR BABOR
The Cure Cream
Crema de fata
495,00 RON
30 ml (16,50 RON / 1 ml)
+1
Variantă disponibilă
Dimensiuni suplimentare
Fard obraji pentru Unisex Estée Lauder The Sculpting Blush Powder Blush Eccentric Amber
Estée Lauder
The Sculpting Blush Powder Blush
Fard obraji
325,00 RON
7 g (46,43 RON / 1 g)
CADOU
Mascara pentru Unisex Inglot All Eye Desire BLACK
Inglot
All Eye Desire
Mascara
129,00 RON
8.5 ml (15,18 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
Perie rotunda pentru Unisex Coco & Eve Hair Shampoo Brush 1 buc.
Coco & Eve
Hair Shampoo Brush
Perie rotunda
57,00 RON
1 Bucată (57,00 RON / 1 pieces)
CADOU
Apa de parfum pentru Bărbați PHILIPP PLEIN NO LIMIT$ No Limits Platinum Eau de Parfum 50 ml
PHILIPP PLEIN
NO LIMIT$
No Limits Platinum Eau de Parfum
Apa de parfum
385,00 RON
50 ml (7,70 RON / 1 ml)
CADOU
+1
Variantă disponibilă
Dimensiuni suplimentare
Patch-uri ochi pentru Unisex Inglot Lifting Eye Patches with Collagen 1 buc.
Inglot
Lifting Eye Patches with Collagen
Patch-uri ochi
172,00 RON
1 Bucată (172,00 RON / 1 pieces)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Set parfumuri pentru Unisex Valentino Born In Roma Donna Born In Roma Donna Green Stravaganza Eau de Parfum Gift Set 1 buc.
Valentino
Born In Roma Donna
Born In Roma Donna Green Stravaganza Eau de Parfum Gift Set
Set parfumuri
693,00 RON
1 Bucată (693,00 RON / 1 pieces)
CADOU
Crema ochi pentru Unisex Dr. Irena Eris Algorithm Spendid Wrinklle Filler Eye Cream 15 ml
Dr. Irena Eris
Algorithm
Spendid Wrinklle Filler Eye Cream
Crema ochi
PRP
209,00 RON
203,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
142,10 RON
15 ml (13,53 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Lapte demachiant pentru Unisex DOCTOR BABOR Sensitive Soothing Cream Cleanser 150 ml
BABOR
DOCTOR BABOR
Sensitive Soothing Cream Cleanser
Lapte demachiant
173,00 RON
150 ml (1,15 RON / 1 ml)
CADOU
Lac de unghii pentru Femei Inglot Nail Whitener Nail Polish 4 - WHITENER
Inglot
Nail Whitener Nail Polish
Lac de unghii
86,00 RON
15 ml (5,73 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Apa de parfum pentru Femei Chloé Lumineuse Eau de Parfum 10 ml
Chloé
Lumineuse Eau de Parfum
Apa de parfum
179,00 RON
10 ml (17,90 RON / 1 ml)
CADOU
Ser anti-imbatranire pentru Unisex Dr. Irena Eris Authority Multi-Reparator Serum 30 ml
Dr. Irena Eris
Authority
Multi-Reparator Serum
Ser anti-imbatranire
PRP
664,00 RON
645,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
451,50 RON
30 ml (21,50 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Peeling corporal pentru Unisex Dr. Irena Eris SPA Resort Joyful Hawaii Nourishing Multivitamin Body Scrub 230 g
Dr. Irena Eris
SPA Resort Joyful Hawaii Nourishing Multivitamin Body Scrub
Peeling corporal
PRP
148,00 RON
143,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
100,10 RON
230 g (0,62 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Crema de corp pentru Unisex Dr. Irena Eris SPA Resort Joyful Hawaii Nourishing and Revitalizing Body Balm 200 ml
Dr. Irena Eris
SPA Resort Joyful Hawaii Nourishing and Revitalizing Body Balm
Crema de corp
PRP
164,00 RON
159,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
111,30 RON
200 ml (0,80 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Ser hidratant pentru Unisex Dr. Irena Eris Aquality Oil-Control Moisturizing Cream SPF 30 Matte Formula 50 ml
Dr. Irena Eris
Aquality
Oil-Control Moisturizing Cream SPF 30 Matte Formula
Ser hidratant
253,00 RON
50 ml (5,06 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Ser hidratant pentru Unisex Dr. Irena Eris Aquality Water Serum Concentrate 30 ml
Dr. Irena Eris
Aquality
Water Serum Concentrate
Ser hidratant
325,00 RON
30 ml (10,83 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Mascara pentru Bărbați Dr. Irena Eris Lift & Long 9 ml
Dr. Irena Eris
Lift & Long
Mascara
209,00 RON
9 ml (23,22 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Apa de Toaleta pentru Femei Estée Lauder Beautiful Magnolia L’Eau de Toilette Spray 50 ml
Estée Lauder
Beautiful Magnolia L’Eau de Toilette Spray
Apa de Toaleta
525,00 RON
50 ml (10,50 RON / 1 ml)
CADOU
Iluminator pentru Unisex Dr. Irena Eris Surreal Shine Highlighter 8 g
Dr. Irena Eris
Surreal Shine Highlighter
Iluminator
222,00 RON
8 g (27,75 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Crema de fata pentru Unisex Lirene Deeply Moisturizing Hydro Cream 50 ml
Lirene
Deeply Moisturizing Hydro Cream
Crema de fata
49,00 RON
50 ml (0,98 RON / 1 ml)
CADOU
Gel de fata pentru Unisex Lirene Facial Hydro-Gel With Hyaluronic Acid 50 ml
Lirene
Facial Hydro-Gel With Hyaluronic Acid
Gel de fata
47,00 RON
50 ml (0,94 RON / 1 ml)
CADOU
Ser hidratant pentru Unisex Lirene Hydro-Serum With Hyaluronic Acid (Pipette) 30 ml
Lirene
Hydro-Serum With Hyaluronic Acid (Pipette)
Ser hidratant
55,00 RON
30 ml (1,83 RON / 1 ml)
CADOU
Gel de dus pentru Unisex Dr. Irena Eris Spa Resort Samoa Nourishing Botanical Shower Gel 400 ml
Dr. Irena Eris
Spa Resort Samoa Nourishing Botanical Shower Gel
Gel de dus
PRP
111,00 RON
107,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
74,90 RON
400 ml (0,27 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Peeling corporal pentru Unisex Dr. Irena Eris Spa Resort Samoa Purifying & Regenerating Body Scrub 200 g
Dr. Irena Eris
Spa Resort Samoa Purifying & Regenerating Body Scrub
Peeling corporal
147,00 RON
200 g (0,74 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Peeling corporal pentru Unisex Dr. Irena Eris Spa Resort Maledives Intense Renewal Sea Salt Body Scrub 200 g
Dr. Irena Eris
Spa Resort Maledives Intense Renewal Sea Salt Body Scrub
Peeling corporal
PRP
152,00 RON
147,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
102,90 RON
200 g (0,74 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Lotiune pentru corp pentru Unisex Dr. Irena Eris Spa Resort Maledives Moisturizing & Nourishing Body Cream 200 ml
Dr. Irena Eris
Spa Resort Maledives Moisturizing & Nourishing Body Cream
Lotiune pentru corp
PRP
162,00 RON
157,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
109,90 RON
200 ml (0,79 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Ulei de corp pentru Unisex Dr. Irena Eris Spa Resort Brazil Moisturizing Body Oil SPF 50 200 ml
Dr. Irena Eris
Spa Resort Brazil Moisturizing Body Oil SPF 50
Ulei de corp
PRP
174,00 RON
169,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
118,30 RON
200 ml (0,85 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Lotiune pentru corp pentru Unisex Dr. Irena Eris Spa Resort Brazil Lift & Glow Bust Cream 100 ml
Dr. Irena Eris
Spa Resort Brazil Lift & Glow Bust Cream
Lotiune pentru corp
145,00 RON
100 ml (1,45 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Peeling corporal pentru Unisex Dr. Irena Eris Spa Resort Brazil Smooth & Firm Body Scrub 200 g
Dr. Irena Eris
Spa Resort Brazil Smooth & Firm Body Scrub
Peeling corporal
145,00 RON
200 g (0,73 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Ser anti-imbatranire pentru Unisex Dr. Irena Eris Anti-Wrikle & Anti Redness Power Serum 30 ml
Dr. Irena Eris
Anti-Wrikle & Anti Redness Power Serum
Ser anti-imbatranire
PRP
343,00 RON
333,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
233,10 RON
30 ml (11,10 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Crema ochi pentru Unisex Dr. Irena Eris Youth Revival Calming Eye Balm 15 ml
Dr. Irena Eris
Youth Revival Calming Eye Balm
Crema ochi
PRP
246,00 RON
239,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
167,30 RON
15 ml (15,93 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Lumanare pentru Unisex Jo Malone London Travel Candles Myhrr & Tonka Candles 60 g
Jo Malone London
Travel Candles
Myhrr & Tonka Candles
Lumanare
208,00 RON
60 g (3,47 RON / 1 g)
CADOU
pentru Unisex StriVectin Peptide Plump™ Line Filling Bounce Serum 30 ml
StriVectin
Peptide Plump™ Line Filling Bounce Serum
493,00 RON
30 ml (16,43 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Creion sprancene pentru Unisex Inglot So Fine Brow Pencil 2
Inglot
So Fine Brow Pencil
Creion sprancene
97,00 RON
0.09 g (1.077,78 RON / 1 g)
EXCLUSIV DOUGLAS
Gloss de buze pentru Unisex Inglot PLAYINN Go With Glow Lip Gloss 22
Inglot
PLAYINN Go With Glow Lip Gloss
Gloss de buze
80,00 RON
8 ml (10,00 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Corector pentru Unisex Dr. Irena Eris Illuminating Concealer Light
Dr. Irena Eris
Illuminating Concealer
Corector
153,00 RON
3 ml (51,00 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Toner facial pentru Unisex Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion Fresh with Sakura Ferment 100 ml
Estée Lauder
Micro Essence Treatment Lotion Fresh with Sakura Ferment
Toner facial
468,00 RON
100 ml (4,68 RON / 1 ml)
CADOU
Eyeliner pentru Unisex REVOLUTION Gel Pot With Brush BLACK
REVOLUTION
Gel Pot With Brush
Eyeliner
65,00 RON
3 g (21,67 RON / 1 g)
CADOU
Dizolvant lac unghii pentru Unisex Douglas Collection Make-Up Nail Polish Cream Remover 50 ml
Douglas Collection
Make-Up
Nail Polish Cream Remover
Dizolvant lac unghii
43,00 RON
50 ml (0,86 RON / 1 ml)
CADOU
Crema ochi pentru Unisex Dr. Irena Eris ScientiVist Ultra Revitalising Eye Cream SPF 20 15 ml
Dr. Irena Eris
ScientiVist Ultra Revitalising Eye Cream SPF 20
Crema ochi
PRP
302,00 RON
293,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
205,10 RON
15 ml (19,53 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Crema de zi pentru Unisex Dr. Irena Eris ScientiVist Nutri-Replenishing Renewal Day Cream SPF 20 50 ml
Dr. Irena Eris
ScientiVist Nutri-Replenishing Renewal Day Cream SPF 20
Crema de zi
PRP
522,00 RON
507,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
390,39 RON
50 ml (10,14 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Crema de noapte pentru Unisex Dr. Irena Eris ScientiVist Intense Recovery Nutritive Night Cream 50 ml
Dr. Irena Eris
ScientiVist Intense Recovery Nutritive Night Cream
Crema de noapte
PRP
549,00 RON
533,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
399,75 RON
50 ml (10,66 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Ser hidratant pentru Unisex Dr. Irena Eris ScientiVist Essential Softness Oleo Serum 30 ml
Dr. Irena Eris
ScientiVist Essential Softness Oleo Serum
Ser hidratant
403,00 RON
30 ml (13,43 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Apa de parfum pentru Unisex Jardin Bohème Natural Fragrances L'essence de la Terre Eau de Parfum 50 ml
Jardin Bohème
Natural Fragrances
L'essence de la Terre Eau de Parfum
Apa de parfum
209,00 RON
50 ml (4,18 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Apa de parfum pentru Femei Jardin Bohème Natural Fragrances Nuages de Coton Eau de Parfum 50 ml
Jardin Bohème
Natural Fragrances
Nuages de Coton Eau de Parfum
Apa de parfum
209,00 RON
50 ml (4,18 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Pensula pentru fard pentru Unisex Inglot Brush PLAYINN 200 1 buc.
Inglot
Brush PLAYINN 200
Pensula pentru fard
69,00 RON
1 Bucată (69,00 RON / 1 pieces)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Lotiune pentru fata pentru Unisex one.two.free! Fase 3: Cura S.O.S. Spot Eraser 30 ml
one.two.free!
Fase 3: Cura
S.O.S. Spot Eraser
Lotiune pentru fata
95,00 RON
30 ml (3,17 RON / 1 ml)
EXCLUSIV DOUGLAS
CADOU
Pagina următoare
Pagina 3 din 5
Pagina 1 din 5
Pagina 2 din 5
Pagina 3 din 5
Pagina 4 din 5
Pagina 5 din 5