Mergeți la conținutul principal
2 Eșantioane Gratuite¹ Livrarea gratuită de la 199 RON Livrare aprox. 1–3 zile lucrătoare
BEAUTY CARD
MAGAZINE
CADOURI
Descoperă noul Douglas.ro și noua aplicație. Aceeași pasiune pentru beauty.
Înapoi
Executați căutarea
Către pagina principală Douglas
Către Găsire magazin
Către Contul meu
Către Lista mea de dorințe
Către Coș
BRANDURI
Deschidere meniu BRANDURI
NEW SEASON.NEW BEAUTY
EXCLUSIV LA DOUGLAS
ASIAN BEAUTY
Parfum
Deschidere meniu Parfum
Machiaj
Deschidere meniu Machiaj
Ten
Deschidere meniu Ten
Corp
Deschidere meniu Corp
Par
Deschidere meniu Par
Lifestyle
Deschidere meniu Lifestyle
SANATATE & WELLNESS
Deschidere meniu SANATATE & WELLNESS
Douglas Collection
Deschidere meniu Douglas Collection
OUTLET
GIFT CARD
VIDEOS
Noutati
Deschidere meniu Noutati
REDUCERI
BEAUTY SERVICES💄
BARBATI
Sustenabilitate
Deschidere meniu Sustenabilitate
Cursor de sărit
Homepage
Shiseido
Shiseido - Softener & Balancing Lotion
Shiseido - Softener & Balancing Lotion4
rezultate
Shiseido - Softener & Balancing Lotion
(4)
Filtrare
Pret
Tip produs
Brand
Potrivit pentru
Beneficii
Formula
Cadou pentru
Spuma de curatare pentru Femei Shiseido Softener & Balancing Lotion 125 ml
Shiseido
Softener & Balancing Lotion
Spuma de curatare
263,00 RON
125 ml (2,10 RON / 1 ml)
Spuma de curatare pentru Unisex Shiseido Softener & Balancing Lotion Complete Cleansing Microfoam 180 g
Shiseido
Softener & Balancing Lotion
Complete Cleansing Microfoam
Spuma de curatare
259,00 RON
180 g (1,44 RON / 1 g)
Revine în curând
Crema de fata pentru Femei Shiseido Softener & Balancing Lotion Treatment Softener Enriched 150 ml
Shiseido
Softener & Balancing Lotion
Treatment Softener Enriched
Crema de fata
345,00 RON
150 ml (2,30 RON / 1 ml)
Revine în curând
Crema de fata pentru Femei Shiseido Softener & Balancing Lotion Treatment Softener 150 ml
Shiseido
Softener & Balancing Lotion
Treatment Softener
Crema de fata
345,00 RON
150 ml (2,30 RON / 1 ml)
Revine în curând